16.5 C
Lviv
17.04.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У Червонограді – землетрус!?

У понеділок, 21 лютого, в Україні стався землетрус магнітудою 2,8 за шкалою Ріхтера. Про це йдеться на сайті Головного центру спеціального контролю, передає Depo.Львів.

Фахівці кажуть, що джерело землетрусу знаходиться на території Львівської області в районі міста Червоноград, на глибині 3 кілометри. За класифікацією землетрус належить до відчутних, але його можуть відчути небагато людей, які знаходяться всередині приміщення, просто неба – тільки в сприятливих умовах. Коливання, які він спричинив, подібні зі струсом, утвореним легкою вантажівкою. Уважні спостерігачі помічають легкі коливання легких предметів, трохи сильніше – на верхніх поверхах.

Також у повідомленні зазначають, що на території Львівської області найбільш потужні землетруси було зареєстровано 11 вересня 2018 року та 3 грудня 2019 року з магнітудами 2,2 та 3,0 відповідно.

Схожі повідомлення

6 липня – наслідки негоди на Львівщині

admin2

З 26 квітня учні молодших класів повернуться до очного навчання

admin3

Держекоінспектори не допустили трофі-рейд джипів з Польщі

admin2

ДТП неподалік села Дем’янка-Наддністрянська

admin2

“Мандри Роздільські” стартанули від палацу Лянцкоронського. У планах – розвиток туристичних маршрутів

admin2

І знову сумні новини…

admin3