16.5 C
Lviv
05.12.2023
Україна

Ми не допустимо сепаратистських проявів на кшталт того, як в 2014 році в Харкові, Луганську, Донецьку. На дії нових “гіркіних” та “штеп” реакція буде миттєвою та жорсткою

Це майже дослівна цитата Міністра внустрішніх справ України Дениса Монастирського, яку він озвучив сьогодні, 16 лютого, під час загальнонаціонального телемарафону #UAразом з нагоди Дня єднання.

“При будь-яких спробах захоплення адмінбудівель чи сепаратистських проявах в Україні, – наголосив Міністр МВС, – силовики реагуватимуть миттєво: ми відпрацювали всі можливі сценарії захоплення адмінбудівель, відділів поліції. Необхідні рішення будуть прийматися надзвичайно швидко. Ми не допустимо жодних сепаратистських проявів всередині країни на кшталт того, як в 2014 році це було в Харкові, Луганську, Донецьку. За будь-яких сценаріїв, якщо хтось подумає захопити адмінбудівлю – реакція правоохоронних органів буде миттєвою та жорсткою. Хто б це не був, новий «гіркін», чи нова «штепа».

Цього дня під час вказаного телемарафону рішучу позицію стосовно готовності до адекватного реагування на можливе розхитування ворожими агентами впливу ситуації всередині країни на тлі можливої агресії РФ висловили й інші очільники силових відомств Уряду. Тримаймо порох сухим.

Схожі повідомлення

«Правильні» солодощі: смачні, корисні для дитини

admin

Як використовувати клей-піну?

admin

Як полагодити ноутбук, який не включається

admin

Україна здобула перші медалі на Invictus Games у Гаазі: взяли золото у штовханні ядра, срібло й бронзу у стрибках в довжину. ФОТОрепортаж

admin3

Львівські поліцейські затримали чоловіка за вбивство мера селищної ради АР Крим у 2013 році

admin3

Легендарна «Пташка» жива! В мережі з’явилося перше відео про захисницю Маріуполя у російському полоні!

admin3

Залишити коментар