16.5 C
Lviv
03.10.2023
Стрийщина

Підлітка із Жидачева з колотою раною гелікоптер доставив у Львів

16-річного пацієнта доправили санавіацією з Жидачівської лікарні.

10 лютого  гелікоптер поліції, який використовують медики швидкої допомоги, здійснив 17 у цьому році евакуацію. Повітрям з Жидачівської центральної районної лікарні львівські аеромедики доставили 16-річного пацієнта, розповідають у Львівському обласному центрі екстренної медичної допомоги та катастроф. «Пацієнт поступив близько опівночі із травмою грудної клітки. Сьогодні з’явилися скарги на болі в животі. Хірурги запідозрили розрив тонкого кишківника та перитоніт», – розповіла лікарка Жидачівської лікарні Олександра Богданівна Островська.

Із Марсового поля, де сів гелікоптер, хворого каретою швидкої допомоги доправили до ОХМАТДИТу.«Коли у підлітка розрив органа, довго зволікати з допомогою не доводиться. Це той випадок, коли гвинтокрил – дуже доречний. У ці хвилини його приймають чергові хірурги. План лікування розкажемо згодом, коли отримаємо результати точніших обстежень», – додали у лікарні.

У хлопця тупа травма живота, розрив тонкого кишківника, перитоніт і колота рана грудної клітки, повідомили у дитячій лікарні ОХМАТДИТ.

Перитоніт – це запалення очеревини, яке часто виникає як ускладнення при травмі живота.

«Хлопець сказав, що впав на ніж, але будемо викликати поліцію і вони вияснюватимуть, що сталося разом з батьками», – коментує лікар.

Схожі повідомлення

Стартувала спецоперація «Мак»: За посів маку чи коноплі – штраф або арешт, або обмеження волі на строк до 3-х років

admin3

Їхав до Польщі з наркотиками у шарфику

admin2

На Стрийщині перевіряють захисні споруди, які мають забезпечувати укриття населення

admin3

Унікальний жовто-блакитний сир фермерів з Львівщини

admin2

Кому – свята, а кому – робота…

admin2

Потерпілих у ДТП біля Турки доставили гелікоптером до лікарні

admin2

Залишити коментар