16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Смертельна ДТП: 3 січня внаслідок зіткнення з маршрутним автобусом поблизу Львова загинув водій “Шкоди”

Як інофрмує пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області, дорожньо-транспортна пригода сталась сьогодні, 3 січня, близько 7.30 у селі Рясна Руська.

Як попередньо встановили правоохоронці, автомобіль «Шкода Октавія», під керуванням 39-річного жителя Львова, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автобусом – маршрутним таксі сполученням «Львів-Зелів», яким керував мешканець Львівського району віком 47 років.

Внаслідок зіткнення водій легковика від отриманих травм помер на місці події. Також у лікарню доставлені водій та п’ятеро пасажирів автобуса – правоохоронці встановлюють їх особисті дані, діагнози уточнюють медики.

На місці події працюють слідчі відділу розслідувань злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини. Правоохоронці встановлюють обставини ДТП, вирішується питання правової кваліфікації події.

Схожі повідомлення

Рятувальники вернули лелеченя мамі

admin2

ЗСУ – перша армія миру. Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! – Залужний

admin3

Флешмоб “ПВК Редан” в Україні штучно запустив Кремль до річниці вторгнення в Україну, – Spravdi

admin3

Тимошенко і Арамахія проти позбавлення нардепів ОПЗЖ повноважень, – ЧЕСНО. ПЕРЕЛІК

admin3

Місію виконано: українські вогнеборці повернулися з Греції на Батьківщину

admin3

Воєнний стан продовжать ще на місяць. До перемоги!!!!

admin2