16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

Миколаївський райсуд поновив Євгенію Чернюх на посаді директора НВК ім. Володимира Труша в грудні 2021-го . Вчора,11 січня, вона приступила до роботи

Якщо по правді, то про те, що з минулого вівторка Євгенія Ярославівна Чернюх приступила до виконання посадових обов’язків директора Новороздільського навчально виховного комплексу імені Володимира Труша, редакція дізналася сьогодні, в середу 12 січня,  випадково. Хоча про рішення Миколаївського районного суду від 14.12. 2021 року про поновлення на роботі Чернюх Є. Я. «вісникроздільці» дізналися від її адвоката Тараса Ратича ще в другій декаді грудня 2021-го.

Утім, подавати доволі резонансну інформацію не поспішали, оскільки дізналися, що відділ освіти Новороздільської міської ради готує апеляційну скаргу на вказане рішення.

Аж ось тільки дізнавшись, що Євгенія Ярославівна 11 січня  повернулась у кабінет директора НВК ім. Володимира Труша, який змушена була звільнити на підставі наказу відділу освіти виконкому Новороздільської міської ради «Про звільнення з роботи Чернюх Є. Я.» від 13.05.2017 р. згідно п.2 ст.40 КЗп П України, редакція вирішила поінформувати читацький загал про резонансну подію. Додамо, що підставою для цього став наказ відділу освіти Новороздільської міської ради «Про поновлення на роботі Євгенії Чернюх» №01-07/02 від 10.01.2022р., у якому присутній підпис Євгенії Ярославівни «З наказом ознайомлена».

Очевидно, що тільки після вердикту Апеляційного суду  про деталі рішення Миколаївського районного суду, зокрема, в тому числі,  і про відшкодування позивачці значної суми за вимушений прогул  за рахунок бюджетних коштів, можна буде інформувати громаду докладніше.

Іван БАСАРАБ

Фото Романа ЗОТЕНКА

Схожі повідомлення

Станківці-Тужанівці: Тужанівська школа

admin2

ФОП досяг пенсійного віку чи став особою з інвалідністю? Чи треба надати документи про це в податкову?

admin3

Станківці-Тужанівці-Підгірці: край озер і Дністра

admin2

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

admin3

Анонс: Про ефективне управління ОСББ

admin3

24 серпня – футбольний матч року між новороздільськими командами «Центр» і «Бам»!

admin3

Залишити коментар