16.5 C
Lviv
14.08.2022
Новороздільська ОТГ

Миколаївський райсуд поновив Євгенію Чернюх на посаді директора НВК ім. Володимира Труша в грудні 2021-го . Вчора,11 січня, вона приступила до роботи

Якщо по правді, то про те, що з минулого вівторка Євгенія Ярославівна Чернюх приступила до виконання посадових обов’язків директора Новороздільського навчально виховного комплексу імені Володимира Труша, редакція дізналася сьогодні, в середу 12 січня,  випадково. Хоча про рішення Миколаївського районного суду від 14.12. 2021 року про поновлення на роботі Чернюх Є. Я. «вісникроздільці» дізналися від її адвоката Тараса Ратича ще в другій декаді грудня 2021-го.

Утім, подавати доволі резонансну інформацію не поспішали, оскільки дізналися, що відділ освіти Новороздільської міської ради готує апеляційну скаргу на вказане рішення.

Аж ось тільки дізнавшись, що Євгенія Ярославівна 11 січня  повернулась у кабінет директора НВК ім. Володимира Труша, який змушена була звільнити на підставі наказу відділу освіти виконкому Новороздільської міської ради «Про звільнення з роботи Чернюх Є. Я.» від 13.05.2017 р. згідно п.2 ст.40 КЗп П України, редакція вирішила поінформувати читацький загал про резонансну подію. Додамо, що підставою для цього став наказ відділу освіти Новороздільської міської ради «Про поновлення на роботі Євгенії Чернюх» №01-07/02 від 10.01.2022р., у якому присутній підпис Євгенії Ярославівни «З наказом ознайомлена».

Очевидно, що тільки після вердикту Апеляційного суду  про деталі рішення Миколаївського районного суду, зокрема, в тому числі,  і про відшкодування позивачці значної суми за вимушений прогул  за рахунок бюджетних коштів, можна буде інформувати громаду докладніше.

Іван БАСАРАБ

Фото Романа ЗОТЕНКА

Схожі повідомлення

Співпраця соціальних служб сусідніх громад щодо допомоги учасникам АТО – налагоджена

admin2

Орендна плата за землю

admin3

У Новому Роздолі відкрили ще один центр вакцинації

admin2

Завтра, 6 серпня, – благодійний велопробіг “Сила в єдності”

admin2

Новороздільчани, підтримаймо нашу ялинку у конкурсі “Найкраща ялинка Львівщини-2022”

admin2

Змагання з плавання до Дня міста

admin2

Залишити коментар