16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У свята кількість нетверезих водіїв зросла

За першу добу 2022 року на Львівщині спіймали 34 водіїв, які керували автівками у стані алкогольного сп’яніння.

Про це передає поліція у Львівській області.

Додамо, що правоохоронці під час новорічних свят несуть службу у посиленому режимі. У цей час для попередження та оперативного реагування на повідомлення громадян та правопорушення збільшили кількість поліцейських нарядів, а також створені додаткові слідчо-оперативні та мобільні вибухотехнічні групи.

Нагадаємо, що у суботу, 1 січня, на трасі «Київ-Чоп» водій «Опеля» збив пішохода, який від отриманих травм помер на місці. Також 1 січня бригада екстреної медичної допомоги збила пішохода в центрі Пустомит Львівської області.

Схожі повідомлення

Наталія Луговська – не перша втрата сімї з Червонограда

admin2

Регіональна ліга ДЮФЛ: дві команди АФ “Розділля” – одна поразка, одна перемога…

admin3

Ще раз про Іванка Туписа – світлу віруючу людину, котру навчав і благословив світлої пам’яті отець Василь Репіньовський

admin3

У с. Велика Горожанна на Стрийщині вода забрала життя 60-річного чоловіка: правила безпечного відпочинку біля водойм

admin3

СБУ виявила у «громадського активіста» з Львівщини тайник з вибухівкою та бойовими гранатами

admin2

Пожежу у Зубрі ліквідовувало 30 рятувальників

admin2