16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Голова ЛОДА вручив подяки призерам обласних комплексних спортивних Ігор Львівщини

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзначив подяками активних учасників обласних комплексних Ігор Львівщини – наймасштабнішого спортивно-оздоровчого проєкту серед збірних команд спортсменів-аматорів з громад Львівщини.

Серед інших, зокрема, відзначив і Новороздільську територіальну громаду, котра двічі стала срібним призером – у змаганнях серед людей з інвалідністю і ветеранів спорту, вручивши нагороду начальнику відділу спорту Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради Олександру ПРИДАТКУ.

У межах Ігор у  2021 році було заплановано проведення змагань  у 16 видах спорту. Вдалося реалізували усі, окрім змагань з плавання, які не відбулися у зв’язку з встановленими карантинними обмеженнями.

Цьогоріч, вперше у змаганнях приймали участь збірні команди територіальних громад Львівщини. У категорії «Дорослі» змагалися 40 команд, в категорії “Ветерани” – 26, в категорії “Люди з інвалідністю” – 17. Загалом, у фінальних змаганнях, у трьох категоріях: «дорослі 18+», «ветерани 40+» та «люди з інвалідністю» взяли участь понад 2 000 осіб.

«Будемо продовжувати розвивати спортивну інфраструктуру! Басейни, спортивні зали, зали гімнастики і важкої атлетики потрібні для того, щоби якомога більше людей залучали до аматорського спорту. Дуже важливо, що комплексні Ігри передбачають проведення змагань середі дорослих, дітей та ветеранів. Таким чином, чим більше верств населення залучено до занять спорту, тим здоровіша нація!», – зазначив Максим Козицький.

Окрім того, голова Львівської ОДА вручив державні нагороди «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» від Президента України:

  • Склярському Ярославу Петровичу – директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву “Спартаківець”, м. Львів; – Сениці Аліні Іванівні — старшій викладачці кафедри Львівського державного університету фізичної культури.

Також голова Львівської ОДА відзначив подякою за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, пропаганду здорового способу життя і активного дозвілля та за підсумками обласних спортивних Ігор Львівщини:

Филипець Діану Мирославівну – головну фахівчиню відділу фізкультурно-масової роботи Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

За активну участь в організації обласних комплексних Ігор Львівщини подяки Львівської облдержадміністрації вручили:

  • Копейці Мар’яні Володимирівні — начальнику відділу молоді та спорту управління гуманітарної сфери Червоноградської РДА
  • Каліцуну Руслану — начальнику відділу фізичної культури і спорту управління культури, молоді та спорту Стрийської МР
  • Білинському  Роману — заступнику начальника відділу у справах молоді та спорту виконавчого комітету Самбірської МР
  • Чунгіну Михайлу — провідному спеціалісту відділу культури, туризму, молоді та спорту Бродівської МР
  • Рахелю Володимиру — в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської МР.

За успішні результати спортивних відзначили також голів територіальних громад області. Зокрема:

За результатами VІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю

Перше місце –  Самбірська територіальна громада
Друге місце –  Новороздільська територіальна громада
Третє місце — Щирецька територіальна громада

За результатами ХІV обласних ігор ветеранів спорту:

Перше місце – Самбірська територіальна громада
Друге місце – Новороздільська територіальна громада
Третє місце — Пустомитівська територіальна громада

За результатами ХХХ спортивних Ігор Львівщини:

Перше місце – Самбірська територіальна громада
Друге місце  – Сокальська територіальна громада
Третє місце нагороджується  – Червоноградська територіальна громада

Схожі повідомлення

Напередодні міської акції “Запали свічку пам”яті” у Новороздільському професійному ліцеї відбувся захід “З біллю в душі назад у минуле”

admin3

У Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта відбулася добровільна акція на підтримку ЗСУ “Привіт із дому”

admin3

Наталія МЕЛЕШКО: «Наша бригада вже провакцинувала медпрацівників Стрийщини, Дрогобиччини та Миколаївщини. Після Нового Роздолу вирушимо на Жидачівщину…

admin3

Тепер тестувань на ВІЛ/СНІД у Новому Роздолі стане набагато більше!

admin3

ОСУ! Вихованці “КЕЙКО” – призери Кубку Львівської області

admin2

Новий спортивний майданчик у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар