16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Вибухнув будинок, у якому проживало 5 осіб. Усі травмовані, будинок – повністю зруйнований

\

Не інакше як дивом у день католицького Різдва Христового , 25 грудня,  можна вважати інцидент, що трапився у селі на Червоноградщині.

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції у Львівській області, 25 грудня, до поліції надійшло повідомлення від рятувальників про те, що в селі Ниновичі Червоноградського району у дерев’яному приватному житловому будинку стався вибух газоповітряної суміші.

На місці події працювали слідчо-оперативна група та інші співробітники відділення поліції №2 Червоноградського районного відділу поліції. Як встановили правоохоронці, у будинку проживала сім’я з п’яти осіб. На момент вибуху усі перебували вдома.

Внаслідок вибуху 11-річна дівчинка, двоє юнаків віком 19 та 20 років та їхні батьки, 43-річна жінка та 47-річний чоловік, отримали опіки різної важкості та були госпіталізовані.

Будинок у результаті вибуху повністю зруйнований.

Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальні провадження за ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють всі обставини події.

Схожі повідомлення

Як ефективно підготуватись до ЗНО?

admin

Сало – найкорисніший продукт! І хто би сумнівався?

admin2

Гетманцев – ворог України!

admin3

«Улов» за вихідні: поліцейські Львівщини відкрили 14 кримінальних проваджень за фактом підроблення свідоцтв про вакцинацію або тестів на COVID-19

admin3

Рецепт приготування пива із солодового екстракту в домашніх умовах

admin

Львівщина – у трійці “перших” по підробленню COVID-документів

admin2