16.5 C
Lviv
28.11.2021
Україна

Вибір ліжка в залежності від віку дитини

Розмаїття меблів для дітей часто заводить батьків в справжній ступор, адже так хочеться придбати одночасно красиві та якісні предмети. Саме тому під час вибору слід звертати увагу на всі характеристики, та вибирати тільки безпечні, сертифіковані вироби.

Ліжка для дітей

І якщо шафа та комод можуть слугувати роками, то ліжко для дитини https://www.mebelok.com/uk-ua/lizhka/filter-20-4807/ слід вибирати в залежності від віку малюка. Саме цей показник спеціалісти МебельОк рекомендують враховувати, адже потреби новонародженого та школяра суттєво відрізняється.

Ліжко для дитини: комфорт та зручність виробу

Сучасні виробники постійно радують молодих батьків, створюючи нові моделі. На ринку в розмаїтті представлені колиски, зростаючі ліжечка, трансформери, тематичні спальні місця, а також дивани та двоярусні ліжка. Як же правильно підібрати виріб з урахуванням віку дитини?

Спеціалісти радять:

  • Для новонароджених ідеально підходять колиски, які виготовляються не тільки із високоякісних матеріалі, а й з урахуванням безпеки. Практичний вибір – моделі з регульованою висотою дна.
  • Для дітей до 3-х років рекомендується вибирати Ліжко-трансформер, яке зростає разом з малюком. Особливості таких конструкцій – наявність боковин, які захищають дитину від падіння.
  • Для дитини дошкільного віку можна підібрати класичну модель чи тематичне ліжко. Якщо в кімнаті малюка не вистачає вільного місця, то рекомендується звернути увагу на моделі, доповнені ящиками.
  • Для дитини молодшого шкільного віку підходить ліжко-горище, знизу якого розташована робоча зона зі столом та ящиками, а зверху – комфортне спальне місце. Дитячі двоярусні ліжка з двома спальними місцями – ідеальний варіант для сімей, в яких проживає дві дитини в одній невеликій кімнаті.
  • Ліжка для підлітків вже майже не відрізняються від виробів для дорослої людини. Крім того, в цьому віці діти, як правило, віддають перевагу класичним моделям, які здатні доповнити любий інтер’єр.

При виборі ліжка для дитині батьки найчастіше допускають такі помилки, як вибір предмета виключно за зовнішнім виглядом, безтурботне ставлення до вивчення характеристик, зокрема якості та безпечності матеріалів, невідповідність розмірів предмету та вільного місця в кімнаті та зайва багатофункціональність.

дитячі ліжка

Професіонали Мebelok рекомендують пам’ятати, що ліжка для дітей до 3-х років повинні мати захисні бортики, дошкільнятам та школярам молодшого віку підійдуть тематичні та односпальні ліжка, розміром 70х150 см. Підліткам ідеально підходять класичні односпальні ліжка.

Схожі повідомлення

Чотири правила, які допоможуть вибрати інтерактивну дошку

admin

На Черкащині юнак святкував Купайла – впав у вогнище

admin2

“Дельта”: дослідження науковців та початок нового локдауну?

admin2

День захисту дітей – день любові: історія, мета та статистика.

admin2

Затримано зловмисника, який вимагав гроші і погрожував підприємцю Червонограда

admin2

Зсув грунту на пляжі на Одещині: під завалами можуть бути відпочивальники

admin2

Залишити коментар