16.5 C
Lviv
28.11.2021
Новороздільська ОТГ

Володимир ЖОВНІРЧИК: «Ми максимально використовуємо погожі дні. Спочатку настелемо асфальт, паралельно готуємо «корито» площі під укладання бруківки. І про фонтан не забуваємо…»

Минулої неділі, о годині 16-й запримітив, що працівники підрядної організації вправно облаштовують опалубку на сходах МБК «Молодість». На мить відірвавшись від роботи,  один з них повідомив репортера «ВР», що вони вийшли працювати у вихідний, аби назавтра, тобто на сьогоднішній понеділок, забезпечити фронт робіт для своїх колег. Благо, надворі погожі дні, тож треба максимально використати їх, аби виконати роботи, які не терплять морозу.

А сьогодні  близько 11.00 год.  представник підрядної організації, один з керівників проєкту реконструкції площі Героїв Майдану Володимир ЖОВНІРЧИК зазначив, що поточні два – три дні  будуть особливо гарячими навіть якщо надворі буде зимно. І докладно прокоментував чому:

 – Щодо сходів перед будинком культури, про які ви згадали, то у понеділок  продовжуються підготовчі роботи, зокрема,  нанесення чорнової бетонної стяжки під  подальше укладання елементів сходів.

Пане Влодку,  поруч бачимо, як ваші   працівники ретельно зачищають відрізок дороги ліворуч від майдану, що веде вниз до басейну та вулиці Шашкевича. Мабуть, невдовзі укладатимуть асфальт?

– Саме так, упродовж завтра – післязавтра завершимо усі асфальтні роботи на площі майже 1900 квадратних метрів,  які передбачені у проєкті реконструкції. Відповідальним за їх проведення є Ростислав Гладій (ваш автор скористався нагодою і попросив пана Ростислава конкретніше прокоментувати, що саме сьогодні роблять працівники. «У понеділок в рамках підготовчих робіт зачищається поверхня для укладання верхнього шару асфальтобетону товщиною 5 сантиметрів. Асфальт якісний,  постачається із Стрийського асфальтоного заводу фірмою «Комунальник» – повідомив пан Гладій» – І. Б.).

Звісно, користуючись погожими днинами, поспішаємо, бо згідно з технологічними нормами  асфальт слід стелити на підготовлене полотно тільки за плюсової температури. А от бруківку, до прикладу, можна укладати і за мінусової температури атмосферного повітря.

Ви згадали про бруківку, тож принагідно поінформуйте містян, коли завершиться  її укладання на усьому «квадраті» центральної площі.

– Власне, ми вже розпочали цей процес ще минулого тижня. Сьогодні працівники виконують підсипання так званого корита площі під передбачені відмітки для укладання бруківки площею до 5 тисяч квадратних метрів. Паралельно проводимо підготовчі роботи під монтування фонтану.

О, фонтан – ця конструкція особливо цікавить мешканців громади. Будь ласка, докладніше поінформуйте і про це «диво».

-Звичайно, мені відомо про вказане зацікавлення  містян, тим паче, що я теж є уродженцем і мешканцем Нового Роздолу. Тому скажу усе, що стосовно фонтану на даний момент знаю. Отже, це буде сухий фонтан, він буде встановлений по центру навпроти центрального входу у будинок культури «Молодість». Додам, що водні струмені, причому різних кольорів, фонтануватимуть  назовні із 25-ти  форсунок, змонтованих на рівні бруківки. Периметр фонтану для зручності людей буде контурно позначений бруківкою. Якщо Бог в грудні подарує погожі не морозяні дні, то і монтування фонтану завершимо. Звичайно, навряд чи в таку пору він буде задіяний, бо ж зима все – таки…

-Вище Ви обмовилися, що теж є містянином. Будь – ласка, на завершення декілька фактів із Ваших персональних даних – мешканців і такі моменти цікавлять.

-Гаразд, тут секретів немає. Отже, я – уродженець Нового Роздолу, навчався у СШ№4, яку закінчив у 1996 році, а згодом – у Новороздільському політехнічному коледжі. Практично увесь час працюю у будівельній індустрії Львівщини, певний час – за кордоном. Мабуть, цих біографічних даних достатньо.

От містяни і про виконувані роботи ще більше дізналися і про представника підрядної організації дізналися більше. Бажаю погожих днів, а з роботою, впевнений справитися на відмінно.

-Авже ж, що так. Як не як, а площа після завершення реконструкції  має стати однієї з візитівок міста. Так що стараємось виконати роботу якісно та, як усі, сподіваємося, що золота осінь триватиме чим довше.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Реконструкція центральної площі триває

admin2

Нові прапори до Дня міста

admin2

Об’єднання сусідів-ОТГ: підписано Меморандум

admin2

У сусідньому Верині горіли господарські будівлі. Врятовано лише дві…

admin3

За минулу добу на Львівщині зафіксували 1100 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

admin3

Новороздільська ОТГ увійшла в «жовту зону» (статистика захворювань за вихідні дні). Учні підуть до шкіл після свят…

admin2

Залишити коментар