16.5 C
Lviv
23.01.2022
Новороздільська ОТГ

Брудна за формою, змістом та вмістом акція перед входом у міську раду. Хто і чому так вчинив?

Якщо бути точним, то як повідомив  працівник ДП «Благоустрій» пан Андрій Пілка, сьогодні  о 7.58 год. йому (а згодом й іншій працівниці – пані Євгенія Бойчук ) зателефонувала майстрова цього підприємства пані Ольга  та попросила вийти на незвичну роботу – прибрати сміття, яке невідомі вночі (або ж у вранішніх сутінках) висипали під вхідні двері Новороздільської міської ради.

Коли годині щ 9-й  на місце інциденту прибув репортер «Вісника Розділля», то працівники комунального підприємства вже завершували прибирати замітати сліди демонстративного вчинку невідомого. «Були б ви тут хвилин із 40 тому, то побачили більш вагому картину – купи сміття та всілякого непотребу, який зловмисник очевидно визбирував не з одного сміттєзбирального конвеєра, – продовжив  пан Андрій, – а всього ми з напарницею визбирали декілька міхів, звісно, втомилися». Утім, і обурилися на невідомого, бо де ж то пасує так чинити! Навіть важко пригадати, коли ще таке було?

Вже невдовзі на міському ринку почув, як містяни, яких у цей час там зустрів, жваво обговорювали цю брудну за формою, змістом та вмістом акцію. Про себе виокремив дві почуті версії :

  1. Це  чиясь реакція на рішення виконкому про підвищення тарифів на сміття. Щодо цього, щоправда, почув об’єктивний коментар однієї пані: «От знаю, що до підвищення у Новому Роздолі багато років був тариф – 10 гривень. А тепер – 23 гривні. Кажете – багато? Я б не сказала, бо, приміром, у Крупську, де маю рідню, тариф на вивезення сміття – 35 гривень, у не так далеко віддалених від Нового Роздолу містах також більший, аніж 23 гривні. Так що, можливо, не в цьому причина огидного вчинку».
  2. Іншою поділився мешканець, який тримає автівку у гаражі «під лісом». Мовляв, до цієї акції може бути причетний хтось із особливо знервованих власників гаражів у цьому районі. Бо вже тривалий час за розпорядженням адміністрації КП «Розділжитлосервіс» звідти забрали усі контейнери, куди власники гаражів та автівок скидали сміття та інше дрантя (щоправда, подейкують, до цього сміттєвикидання долучали і мешканці будинків, розташованих вище за гаражами).

А спільним моментом у обговоренні вчинку зловмисника (зловмисників) був наголос, що у такий спосіб комунальні проблеми, якщо такі справді існують) не вирішуються.

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

1 грудня – освячення памятного хреста на місці останньої криївки біля с. Станківці

admin2

Ковід у Новороздільській ОТГ: мовою цифр і … емоцій

admin2

На віче створено Координаційну раду. Співголови – начальник штабу “Аратти” Микола Пшик і перший заступник міського голови Михайло Гулій

admin2

Дорогі жінки, любі наші матері!

admin3

У День пам’яті та примирення у Новому Роздолі вшанували жертв Другої світової війни

admin2

Запроваджено «помаранчеву зону», яка передбачає 8 заборон

admin3

Залишити коментар