16.5 C
Lviv
20.04.2024
Стрийщина

Новий офіс поліції на Стрийській запрацює наступного року

Цю будівлю почали зводити ще у 2013 році. Планувалося, що туди переселиться міське управління МВС у Львівській області. Але коштів забракло, тож недобуд простояв кілька років.

Відновили будівництво у 2019 році. І зараз, за словами начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександра Шляховського, вже 70 відсотків робіт виконано.

«Будівництво йде згідно з графіком. Вже накрито дах і проводяться ремонтні роботи всередині. Але сказати, коли буде відкриття, я зараз ще не можу», – говорить він.

Раніше повідомлялося, що всі роботи завершать до кінця цього року. І з 2022 року тут працюватиме поліція. Проте очільник поліції Львівщини каже, що через пандемію ніхто точної дати відкриття назвати не може.

У новому приміщенні розташують новостворений підрозділ поліції  –  центр оперативного реагування поліції. Передбачається, що тут працюватимуть близько 200 осіб з лінії 102, ситуаційного центру Нацполіції, відділу адмінпрактики, розшуку та опрацювання ДТП. Сам офіс буде відкритим, тобто з великими та прозорими, проте броньованими вікнами. Щоб можна було бачити, чим займаються працівники поліції.

Вартість будівництва складає 6 млн євро, 5,4 з яких виділяє Євросоюз.

Також Олександр Шляховський пообіцяв, що після ремонту поліцейського відділку на вулиці Мартовича Львівське райуправління поліції №1, повернеться у ці стіни.

Схожі повідомлення

У Дрогобичі пожежа забрала життя 47-річного чоловіка

admin2

За кермом – з пляшкою коньяку

admin2

Глава УГКЦ Святослав Шевчук: спогад про маму

admin2

“Хрест Героя” воїнам Миколаївської громади. Посмертно…

admin2

У с. Велика Горожанна на Стрийщині вода забрала життя 60-річного чоловіка: правила безпечного відпочинку біля водойм

admin3

“Нова радість стала” на сопілках – рекорд встановили на Львівщині

admin2

Залишити коментар