16.5 C
Lviv
26.09.2023
Україна

BlaBlaCar: чи буде комісія і коли?

Платформа BlaBlaCar в Україні зніматиме з пасажирів комісію за поїздки. Водіїв це нововведення не зачепить.

За словами CEO та співзасновника BlaBlaCar Ніколя Брюссона, сказаними в інтерв’ю “РБК-Україна”, плату за користування ним запровадить вже найближчим часом. Це станеться або вже у грудні 2021 року, або у лютому-березні 2022-го.

Кому доведеться платити

BlaBlaCar зніматиме комісію лише з пасажирів. При цьому якщо поїздка буде скасована – не важливо, ким, водієм або попутником, – гроші будуть повернуті. За саму поїздку, як і раніше, пасажир платитиме водієві.

“Для пасажирів з’явиться комісія при онлайн-бронюванні поїздки на платформі. Цей збір повністю повертається, якщо водій або пасажир скасовують поїздку. При цьому оплата самої поїздки, як і раніше, буде здійснюватися готівкою безпосередньо водію”, – розповів Брюссон.

Тобто для самих водіїв нічого не зміниться. Для них користування сервісом залишиться безкоштовним.

Тим часом “Укрзалізниця” не планує підвищувати ціни на квитки у 2022 році. “Зростання тарифів на пасажирські перевезення у 2022 році наразі не передбачається“, – повідомили в компанії.

Схожі повідомлення

Конотопська битва. Сучасне і минуле

admin3

Яблучний Спас “приніс” Осадчій і Горбунову другу дитину

admin2

Види опалення

admin

Голова партії “СН” Шуляк прийшла в госпіталь з’ясовувати стосунки із важкопораненим воїном Симорозом через критику її містобудівного закону

admin3

Чи потрібна школярам допомога репетитора по математиці в 5 класі?

admin

Хоча і складну “схему” вивезення за кордон військовозобов’язаних задіяли зловмисники, проте їх таки викрили правоохоронці

admin3

Залишити коментар