16.5 C
Lviv
02.12.2023
Новороздільська ОТГ

Тарас Батенко: разом відстоюємо інтереси Новороздільської громади

Народний депутат України Тарас Батенко знову долучився до покращення добробуту Новороздільської громади.

Минулого тижня на засіданні Кабінету міністрів України затвердили розподіл державної субвенції на покращення соціально-економічного розвитку територій Львівської області. Вже втретє цього року враховано пропозиції Тараса Батенка щодо міста Новий Розділ та Новороздільської громади.

«Для нашої команди розвиток місцевих громад є пріоритетом, адже тут на місцях твориться добробут нашої держави і її громадян. Важливо, щоб люди проживали в комфортних містах, селах. Мали доступ до якісної медицини, освіти, соціальної, спортивної та відпочинкової інфраструктури. Продовжу робити все можливе, аби допомогти громаді у її розвитку», – наголосив Тарас Батенко.

Найважливішим проектом стане капітальний ремонт території головного входу Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. О.Рудницького. Новий та сучасний спортивний майданчик облаштують на вул. Травневій у селі Берездівці. В актовому залі Тужанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів також планується ремонт, коштом державного бюджету.

Нагадаємо, що у серпні цього року Тарас Батенко залучив з державного бюджету 10 млн гривень на капітальний ремонт і реконструкцію Площі Героїв Майдану! Роботи тут ще тривають. Загалом з початку року на розвиток Новороздільської громади з державного бюджету залучено майже 13 мільйонів гривень.

Схожі повідомлення

Там, де звучить рідна мова, живе український народ…

admin3

Гранки-Кути: новий підступ у ніби притихлій і невирішеній справі

admin2

Долучайтеся до акції прибирання міського озера!

admin2

Сонячні смайлики співпрацівникам від Галини КАЛІНЧУК з нагоди Дня працівника соціальної сфери

admin3

Історія із лічильником, який 26.11.2020р тихо зняли з будинку у Новому Роздолі працівники ТОВ «Нафтогаз Тепло», а після повірки він знову виявився несправним, не завершилася….

admin3

Новороздільські рятувальники гасили пожежу в Миколаєві

admin2

Залишити коментар