16.5 C
Lviv
19.06.2024
Новороздільська ОТГ

Тарас Батенко: разом відстоюємо інтереси Новороздільської громади

Народний депутат України Тарас Батенко знову долучився до покращення добробуту Новороздільської громади.

Минулого тижня на засіданні Кабінету міністрів України затвердили розподіл державної субвенції на покращення соціально-економічного розвитку територій Львівської області. Вже втретє цього року враховано пропозиції Тараса Батенка щодо міста Новий Розділ та Новороздільської громади.

«Для нашої команди розвиток місцевих громад є пріоритетом, адже тут на місцях твориться добробут нашої держави і її громадян. Важливо, щоб люди проживали в комфортних містах, селах. Мали доступ до якісної медицини, освіти, соціальної, спортивної та відпочинкової інфраструктури. Продовжу робити все можливе, аби допомогти громаді у її розвитку», – наголосив Тарас Батенко.

Найважливішим проектом стане капітальний ремонт території головного входу Новороздільської дитячої школи мистецтв ім. О.Рудницького. Новий та сучасний спортивний майданчик облаштують на вул. Травневій у селі Берездівці. В актовому залі Тужанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів також планується ремонт, коштом державного бюджету.

Нагадаємо, що у серпні цього року Тарас Батенко залучив з державного бюджету 10 млн гривень на капітальний ремонт і реконструкцію Площі Героїв Майдану! Роботи тут ще тривають. Загалом з початку року на розвиток Новороздільської громади з державного бюджету залучено майже 13 мільйонів гривень.

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі поліцейські затримали 42-річного зловмисника, який надав неправдиве повідомлення про замінування мерії

admin3

ФОП досяг пенсійного віку чи став особою з інвалідністю? Чи треба надати документи про це в податкову?

admin3

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №  102 від 13 липня 2023 року “Про скликання ХХХV сесії VІІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради”

admin3

Наша громада продовжує Великодні традиції. У Чистий Четвер чільне місце на площі біля пам’ятника Шевченку зайняла Писанка

admin3

Новороздільчанка – на червоній доріжці ІХ кінофестивалю “Корона Карпат”

admin2

Резиденція Святого Миколая у “Старій школі” – справжнє театралізоване дійство

admin2

Залишити коментар