16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

ДТП з трьома авто і юними водіями

В неділю, 31 жовтня, у Львівській області сталась дорожньо-транспортна пригода. Так, на дорозі не розминулись три автомобілі.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції Львівської області.

Відомо, що аварія сталась о 21.50, поблизу села Черчик Яворівського району. 

За даними правоохоронців, на трасі відбулося зіткнення автомобіля «Форд Фокус» під керуванням 26-річного жителя одного з сіл Яворівського району та двох автомобілів «Фольксваґен Шаран», одним з яких керував 18-річний мешканець міста Новояворівськ, а іншим – 19-річний житель одного з сіл Яворівського району.

В результаті аварії постраждала пасажирка «Фольксваґена». 17-річну дівчину з травмами госпіталізували у медичний заклад.

Відкрито кримінальне провадження.

Винному у ДТП загрожує до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Всі обставини події встановлюють правоохоронці.

Схожі повідомлення

Традиційний травневий день пошанування Героїв біля Ілівської каплички

admin2

Голова Стрийської РВА Богдан Янко та його перший заступник Андрій Вовчастий, за участю начальниці управління економіки Мирослави Вовчастої, з робочим візитом відвідали Новороздільську громаду

admin3

Гарнізонний храм Львова: 400-літня історія з нагоди 10-річчя відродження

admin2

Понад 350 танцювальних пар вийшли на паркет львівського спорткомплексу “Грація”

admin2

Візит у Starostwo Powiatowe w Lecznej (Польща) додав взаємокорисного досвіду у сфері надання соціальних послуг та ведення соціального підприємництва

admin3

Львівщина проводжатиме 5 Героїв в останню путь

admin2