16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

Як накопичити кошти на квартиру: поради

Розгубленість громадян, незнання, як заробити на квартиру в Україні – це бич сучасного часу! Активний пошук діючих способів обов’язково призведе до відповідного варіанта.

Зручний та, головне, ефективний інструмент допоможе накопичити потрібну суму. Але не варто розраховувати на те, що це станеться швидко. Тут потрібно одразу налаштувати себе на радикальні зміни у звичному укладі життя. Доведеться жорстко контролювати доходи, що надходять до сімейного бюджету, і грошові витрати.

Чи зручно в Україні відкладати гроші на великі покупки

Статистика щодо банківських заощаджень українців показує, що на початок 2019 року гроші відкладали 46,7% сімейних пар від решти клієнтів. За даними опитувань, найчастіше люди відкладають гроші, щоб:

Мати запас коштів на проживання у безприбутковий період (52,10%).

Зробити ремонт житла (21,2%).

Послуги ритуальних фірм були доступні у разі смерті.

Купити будинок, котедж, апартаменти, квартиру.

Для довідки! Бездохідним періодом може стати подорож у відпустку за кордон, переїзд на інше місце проживання, час пошуків нової роботи.

Всупереч стилю життя громадян інших країн, українці переконані, що найнадійнішим способом вважається зберігання грошей у національній валюті – гривнях, або переводити їх у квадратний метраж – купувати нерухомість. Але накопичувати на нову квартиру в новобудові, житло і навіть кімнату в комуналці українцям не так легко.

кожен 5-й починає рахувати дні до зарплати майже відразу після її отримання, а деякі часто змушені позичати гроші;

31% учасників опитування чекає на зарплату за 2 тижні до дати її видачі, періодично звертається до кредитів на картку без відсотків;

19% – за тиждень (у поодиноких випадках, але можливе позичення коштів);

5% – іноді можуть відчувати труднощі, але справа до боргів не доходить;

3% – не хвилюються взагалі про зарплату, відчувають стабільність.

Причини такого соціального дискомфорту криються не лише в низьких зарплатах (43,3%), а й у безтурботному підході до витрат грошей (29,1%), виникненні непередбачених обставин, що знижують якість та рівень життя (11,2%), невміння планувати бюджет (9,7%), а також – часті затримки із виплат з/пл (6,7%).

Найбільше грошей йде на купівлю продуктів харчування. Слідом за ним йде стаття суттєвих витрат – комунальні платежі чи оплата оренди житла. У кого є діти – багато фінансів витрачається на їхнє утримання (їжа, одяг, взуття, лікування, ігри).

Тому із опитаних учасників:

38% категорично відмовляються робити покупки спонтанно;

32,2% вміють зменшити витрати на дозвілля;

22,8% на роботу беруть обіди з дому;

7% все ще не бажає економити на собі, тому залазять у борги.

Висновок! В Україні справді не так легко розпочати відкладати гроші на квартиру. На життя ледве вистачає більшість громадян. Але за наявності грамотного інструментарію, розсудливості та економного підходу до витрат, можна досягти успіхів у досягненні цієї мрії.

Як реально заробити гроші на квартиру в Україні – експертний погляд

Щоб дізнатися, як накопичити на квартиру в Києві або в іншому місті України, потрібно спочатку вивчити всі наявні способи, які тільки можуть траплятися. Насамперед експерти рекомендують почати з себе, потім переходити на аналіз сімейного бюджету. Самоорганізація тут відіграє ключову роль. Потрібно дізнатися якнайбільше про те, як планується бюджет, контролюються рухи коштів, знайти більше варіантів інвестування грошей у прибуткову справу.

Сучасний підхід – 5 цікавих способів заощадження

Останнім часом з’явилося багато нових способів, як заробити, щоби відкладати на квартиру. Ось найпопулярніші та діючі з них:

Фріланс – можна створювати відеоблоги на Ютуб (чи іншому) каналі, збирати передплатників, а потім ставити канал на монетизацію. Можна дистанційно пропонувати послуги копірайтингу, програмування, SEO-оптимізації текстів, дизайнерського проектування та ін.

Власний сайт Створювати його краще під хорошу справу, навички. Його також можна потім поставити на монетизацію, укласти договори з рекламними агентствами, щоб отримувати ще й прибуток за розміщення на своєму сайті їхньої реклами. І це ще не всі можливості у власника сайту.

Лізинг – порівняно нова сфера, де фінансова оренда нерухомого об’єкта дозволяє з часом викупити її повністю.

Сюди можна додати ще перепродаж китайських товарів. Зараз це в інтернеті також дуже популярно. Схема проста – придбання закордонних товарів дешевше, а потім їх продаж дорожчий. Для цього потрібно знайти відповідні майданчики в мережі та вміти домовитися з продавцями та постачальниками.

Схожі повідомлення

Хто такі орки: відповіді з першоджерел

admin2

Доброволець Друг Смурфик- маріупольський Ангел

admin1

Сімох дітей забрали, двох – вбила

admin2

Який стабілізатор напруги вибрати для дому та дачі?

admin

Герої російсько-української війни: Владислав Стафійчук (позивний Змій), затриманий в ніч з 20 на 21 березня під Офісом Президента

admin3

Спогад про “ніч з 18 на 20 лютого” 2014 (написано у 2019 р.)

admin3

Залишити коментар