16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

14 жовтня, Новий Розділ – урочистості біля оновленої Алеї Героїв

У четвер, 14 жовтня, у Новому Роздолі відбудуться урочистості з нагоди Дня захисника і захисниць України. Загалом, цей день є найбагатшим на свята – адже 14 жовтня відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День створення УПА. Дійсно, свято захисту і захисників, які у різні історичні часи захищали український народ від ворогів.

Символічно і зрозуміло, що усі урочистості пройдуть біля Алеї Героїв. Тим паче, що вона зазнала суттєвого оновлення, за яким ретельно спостерігали новороздільці. Останні штрихи наведення там ладу проводяться цими днями.

smart

Серед урочистостей – офіційне підняття державного прапора на тепер уже офіційному флагштоці міста, який встановили позаду пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Знаково, що з почестями і всіма необхідними регаліями підняття прапора проведуть курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного зі Львова.

На урочистостях мають бути гості зі Старобільська, міста на Луганщині, які прибудуть у рамках програми Асоціації ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” “Змінимо країну разом”.

Урочистості розпочнуться о 15.00 годині.

Схожі повідомлення

Прочищення “автодорівських” вулиць – нарешті….

admin2

Дорогі жінки, любі наші матері!

admin3

Прощавай, новороздільське «Кабельне телебачення»!?…

admin3

Безкоштовне харчування школярів. Коли….?

admin2

Варварська наруга над місцем поховання пілотів…

admin2

Громадські слухання нового тарифу на воду

admin2

Залишити коментар