16.5 C
Lviv
26.09.2023
Україна

Збірна Новороздільської ОТГ – чемпіон Львівської області з настільного тенісу у командному заліку!

25 вересня у м. Жовква  відбулися обласні змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь понад 100  кращих спортсменів  Львівщини. Загалом у декількох вікових групах   змагалися 10 команд.

 За команду Новороздільської ДЮСШ виступали: Едуард Буров (СШ №4), Дем’ян Білявський (СШ №4), Денис Польовий (СШ №4), Ігор Щербаков (ЗОШ №5), Кирило Шмаков (НВК ім. Володимира Труша), Сергій Красій (СШ с. Березина), Емма Вишивана (ЗОШ №5), Аліна Дика (НВК ім. Володимира Труша) .

В підсумку усі наші тенісисти показали у всіх поєдинках високі результати, які суттєво поповнили очками скарбничку  збірної Новороздільської ОТГ.

Найбільш хвилюючий момент для нашої команди настав тоді, коли головний суддя, оголошуючи  остаточні підсумки змагань, назвав нашу збірну чемпіоном Львівської області за зайняте І місце. В цю мить усі гравці  і тренер відчули приємне відчуття тріумфу, яке не полишало включно до церемонії нагородження переможців. Зокрема, у віковій групі 2000 р.н. за зайняте перше місце в командному заліку нагороди отримали Едуард Буров (СШ №4), Денис Польовий (СШ №4) та Дем’ян Білявський (СШ №4). До речі, Едуард Буров вийшов у фінальну частину змагань, де виборював 1-2 місце у індивідуальному заліку, однак при однаковій кількості набраних очок таки поступився першим місцем.

На жаль, трішки не пощастило Еммі Вишиваній, яка в підсумку посіла 4 місце. Утім, якщо зважити на її потенціал, то це можна вважати прикрою «осічкою».

На завершення, хочу висловити слова вдячності  усім учасникам нашої збірної та побажати нових спортивних звершень. Додам, що наступні змагання – командна першість Новороздільської ОТГ серед навчальних закладів.

Михайло БІЛЯВСЬКИЙ, тренер – викладач Новороздільської ДЮСШ

На фото: чемпіони області в командному заліку  Дем’ян Білявський, Едуард Буров та Денис Польовий 

Схожі повідомлення

81% українців підтримують визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України

admin3

Як вибрати інгалятор і не помилитися?

admin

У мене є список агентів російських спецслужб в Україні. Це відомі прізвища, – Грозєв

admin3

Міноборони витратило 36,3 млрд грн на зброю і забезпечення, які так і не було поставлено, – Шабунін.

admin3

Про мажорів

admin3

Надія, що тато повернеться з війни

admin3

Залишити коментар