16.5 C
Lviv
20.04.2024
Без категорії

До уваги водіїв! З 1 жовтня – не забувайте про ближнє світло фар

Поліція Львівщини нагадує – з 1️⃣жовтня по 1️⃣травня на заміських дорогах необхідно вмикати денні ходові вогні, а в разі їх відсутності – ближнє світло фар. Це зробить ваш автомобіль помітним на дорозі за будь-якої погоди та суттєво зменшить ризик потрапити у ДТП.

Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху України, «… з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу – ближнє світло фар. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах можна ввімкнути дальнє світло фар або додатково протитуманні фари за умови, що це не буде засліплювати інших водіїв».

Це положення – обов’язкове для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху як у світлу, так і в темну пору доби.

За ігнорування цього правила передбачена адміністративна відповідальність – штраф на суму від 425 до 510 гривень, відповідно до ч.2 ст.122 (…порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Схожі повідомлення

14 вересня у Львівській області 186 мешканців захворіли на covid-19

admin

Ігрові приставки: нові горизонти розваг

admin

З березня один із комунальних тарифів зросте вчетверо

admin2

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 16 вересня

admin

Двох чоловіків та жінку судитимуть за розбійний напад на 46-річного львів’янина в його ж оселі

admin

В с. Лисовичі внаслідок пожежі в житловому будинку, загинув чоловік

admin

Залишити коментар