Lviv
16.10.2021
Стрийщина

Плавці з Нового Роздолу знову на висоті !

18-19 вересня на базі спортивного комплексу СКА у Львові відбулися традиційні змагання з плавання серед ветеранів «Відкритий кубок Львова».

Цього року приймали участь понад 100 плавців з України, Польщі та Німеччини.

Львівщину у складі команди «Євро-Львів» представляли Мирослава Медвідь (вчитель фізичної культури НВК ім. В. Труша), яка посіла перше та друге місце у своїй віковій категорії на дистанціях 100 м та 50 м вільним стилем відповідно.

В абсолютному заліку (серед учасників усіх вікових категорій) Мирослава завоювала перше та друге місце. Також виступав на змаганнях Володимир Івать (викладач Новороздільського політехнічного коледжу та тренер ДЮСШ з плавання) і посів перші місця у своїй віковій категорії на дистанціях 100 м брас, 200 м комплексне плавання та 200 м брас.

В абсолютній категорії Володимир завоював перше, друге та третє місце відповідно. Вітаємо наших ветеранів з досягненнями та побажанням здійснення мрії щодо відновлення плавального басейну у Новому Роздолі.