16.5 C
Lviv
02.10.2023
Україна

УКУ запрошує старшокласників на “Талант Хаб”

15 вересня стартує відбір школярів 10-11 класів до освітньої програми «Талант Хаб». 

Ініціатива «Талант Хаб» – безкоштовна програма для талановитих та мотивованих школярів, які найближчий рік визначатимуться з фахом та хочуть отримати практичні знання і підтримку безпосередньо від людей, які вже досягли успіхів у своїй професії.

Освітня програма «Талант Хаб» започаткована випускниками програми «Відповідальне Лідерство-22» Аспен Інституту Київ, серед яких проректор УКУ Олег Яськів. За його словами, її мета допомогти школярам 10-11 класів визначитись з майбутньою професією та способом реалізації найкарколомніших мрій. Навчання через досвід вже успішних у своїх сферах спікерів, обмін життєвими порадами та професійними настановами, менторство буде гарантовано тим, хто пройде відбір та потрапить на 5-денний інтерактивний курс навчання у чудовому після різдвяному Львові в січні 2022. 

Олег Яськів, проректор із наукової роботи УКУ, директор «Центру митрополита Андрея Шептицького», який є одним із ініціаторів проєкту, розповідає: «Після відбору, у січні, впродовж 6-ти днів учасники “Талант Хабу” житимуть в Колегіумі Українського католицького університету. Всі заплановані зустрічі та лекції, відбуватимуться в нашому університеті. Це дасть змогу школярам, крім нового досвіду, познайомитися з середовищем УКУ».  

Освітній компонент включатиме широкий спектр тем виступів актуальних для майбутніх абітурієнтів за такими напрямками: 

  • Економіка і банківська сфера;
  • Суспільні науки та демократичне управління;
  • Архітектура та дизайн;
  • Маркетинг та підприємництво;
  • Медицина;
  • ІТ. 

Школярі, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні заповнити аплікаційну форму за посиланням та надати згоду батьків на участь: https://talenthub.org.ua/application

Особлива увага під час відбору буде приділятися мотиваційним есе претендентів. Відбірковому комітету важливо зрозуміти, що робить майбутнього учасника унікальним. Есе – це шанс продемонструвати найкращу сторону особистості. Ми щиро бажаємо перемоги найбільш вмотивованим та з нетерпінням чекаємо на їх заявки і майбутні зустрічі.

Календар відбору:

15.09.2021 – 31.10.2021 – подача аплікаційних форм потенційними учасниками освітньої програми «Талант Хаб».

01.11.2021 – 01.12.2021 – оцінка аплікаційних форм Відбірковим комітетом «Талант Хаб» та проведення інтерв’ю з фіналістами. 

10.12.2021 – оголошення фіналістів.

13.01.2022 – 17.01.2022 – навчання переможців в рамках програми «Талант Хаб» (м. Львів, Український Католицький Університет).

Більше інформації про програму та її ініціаторів, ви можете знайти на сайті https://talenthub.org.ua/ 

Додаткові організаційні питання щодо завдань, допомоги у пошуку та заповненні аплікаційної форми, а також умов проведення конкурсу ви можете надсилати на електронну адресу talenthub2022@gmail.com

Схожі повідомлення

Максим Козицький: «Ми робимо все можливе, щоб жителі Нового Роздолу та Новояворівська не мали проблем ані з опаленням, ані із суттєвим зростанням його ціни»

admin3

Як правильно вибрати похідний набір на подарунок

admin

25 лютого станом на 15.00 год. втрати росіян з початку агресії відчутні — 80 танків, 516 бронемашин, 10 літаків, 7 гелікоптерів. Знищено 2800 окупантів

admin3

Святослав Шевчук написав лист про повернення Почаївської лаври в лоно Української Греко-Католицької Церкви

admin3

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Чорнобилем, командир втік

admin3

Навіщо 25-річному водієві з м. Самбір пістолет, який поліцейські виявили у салоні його автівки? Відкрито кримінальне провадження

admin3

Залишити коментар