16.5 C
Lviv
14.08.2022
Україна

УКУ запрошує старшокласників на “Талант Хаб”

15 вересня стартує відбір школярів 10-11 класів до освітньої програми «Талант Хаб». 

Ініціатива «Талант Хаб» – безкоштовна програма для талановитих та мотивованих школярів, які найближчий рік визначатимуться з фахом та хочуть отримати практичні знання і підтримку безпосередньо від людей, які вже досягли успіхів у своїй професії.

Освітня програма «Талант Хаб» започаткована випускниками програми «Відповідальне Лідерство-22» Аспен Інституту Київ, серед яких проректор УКУ Олег Яськів. За його словами, її мета допомогти школярам 10-11 класів визначитись з майбутньою професією та способом реалізації найкарколомніших мрій. Навчання через досвід вже успішних у своїх сферах спікерів, обмін життєвими порадами та професійними настановами, менторство буде гарантовано тим, хто пройде відбір та потрапить на 5-денний інтерактивний курс навчання у чудовому після різдвяному Львові в січні 2022. 

Олег Яськів, проректор із наукової роботи УКУ, директор «Центру митрополита Андрея Шептицького», який є одним із ініціаторів проєкту, розповідає: «Після відбору, у січні, впродовж 6-ти днів учасники “Талант Хабу” житимуть в Колегіумі Українського католицького університету. Всі заплановані зустрічі та лекції, відбуватимуться в нашому університеті. Це дасть змогу школярам, крім нового досвіду, познайомитися з середовищем УКУ».  

Освітній компонент включатиме широкий спектр тем виступів актуальних для майбутніх абітурієнтів за такими напрямками: 

  • Економіка і банківська сфера;
  • Суспільні науки та демократичне управління;
  • Архітектура та дизайн;
  • Маркетинг та підприємництво;
  • Медицина;
  • ІТ. 

Школярі, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні заповнити аплікаційну форму за посиланням та надати згоду батьків на участь: https://talenthub.org.ua/application

Особлива увага під час відбору буде приділятися мотиваційним есе претендентів. Відбірковому комітету важливо зрозуміти, що робить майбутнього учасника унікальним. Есе – це шанс продемонструвати найкращу сторону особистості. Ми щиро бажаємо перемоги найбільш вмотивованим та з нетерпінням чекаємо на їх заявки і майбутні зустрічі.

Календар відбору:

15.09.2021 – 31.10.2021 – подача аплікаційних форм потенційними учасниками освітньої програми «Талант Хаб».

01.11.2021 – 01.12.2021 – оцінка аплікаційних форм Відбірковим комітетом «Талант Хаб» та проведення інтерв’ю з фіналістами. 

10.12.2021 – оголошення фіналістів.

13.01.2022 – 17.01.2022 – навчання переможців в рамках програми «Талант Хаб» (м. Львів, Український Католицький Університет).

Більше інформації про програму та її ініціаторів, ви можете знайти на сайті https://talenthub.org.ua/ 

Додаткові організаційні питання щодо завдань, допомоги у пошуку та заповненні аплікаційної форми, а також умов проведення конкурсу ви можете надсилати на електронну адресу talenthub2022@gmail.com

Схожі повідомлення

Герой України Друг Душман. Пам’ятаємо.

admin1

“Артемсіль” через війну зупинив роботу: появиться новий дефіцит

admin2

Хитрі на видумку “ухилянти” від служби в ЗСУ з Харківщини не врахували, що львівські правоохоронці більш “хитріші”, отож вони професійно викрили “сачків” від мобілізації

admin3

Як правильно вибрати похідний набір на подарунок

admin

Саморобні “глушники” до Калашникова, аби безшумно знищувати на фронті росіян, виготовляє у вільний час поліцейський із Самбора. Допомагає таткові 10-річна донечка Вікторія

admin3

На Львівщині поліцейські затримали співмешканців, підозрюваних у збуті «канабісу»

admin3

Залишити коментар