16.5 C
Lviv
23.09.2021
Новороздільська ОТГ

Про … своїх паліїв на фоні “війни” зі спалюванням шин у Гранки-Кутах

До речі, саме на цьому фоні дуже помітно.

Своєрідний блок-пост, який мешканці Гранки-Кутів організували біля вїзду на територію колишньої цегольні, знаходиться на висоті, звідки споглядаєш не лише надзвичайні краєвиди рідної землі (оброблені поля, села у садках, голубе небо і величний спокій неозорих просторів), але і непорядок та навіть неповагу до своїх земляків.

Подекуди, глядь, і затуманиться зір – уже вється догори клуби диму, і їдкий запах лоскоче ніздрі – чесні “господарі” палять буряни.

І скільки говориться про шкідливість для здоровя цих димів, особливо для наших дітей, і про шкідливість для рослинного і тваринного світу.

І офіційні служби закликають – не паліть!

І священики у церквах наголошують – не паліть!

І сусіди просять – не паліть!

Не допомагає!

Як ще доступно пояснити?

Водії, котрі повертаються надвечір до Нового Роздолу – чи зі сторони Львова, чи зі сторони Ходорова – спускаючись у низину, жахаються – густий сизий дим стелеться по землі, і продихнути важко: надвечір виходять палити ті ж буряни.

А деякі сміливці – і посеред білого дня не приховують.

І особливо гірко спостерігати за цим тим, хто несе чергування – вдень і вночі – біля цегольні, щоб припинити екологічно загрозливу діяльність по спалюванню шин. Аж тут свої, під боком – палять і край!

Під час зустрічі біля ТОВ “Еко Пром Груп” з представниками Держекоінспекції та львівськими депутатами 13 вересня (детальніше дивись тут: https://visrozdil.lviv.ua/2021/09/13/granky-kuty-ekologichna-sprava-nabyraye-obertiv/

інспектор з благоустрою Новороздільської міської ради Роман Суряк, староста Горішнє-Долішнє Микола Моцяк та представник 11-ї частини ДСНС з Нового Роздолу вирушили “на димок” – до господаря з Гранки-Кутів. Поки що обійшлося, як кажуть, останнім “китайським попередженням”.

Надалі – такі рейди будуть постійні.

Схаменіться, люди!

Схожі повідомлення

На вказані недоліки – реагують діями

admin2

Новий Розділ: графіки освячення пасок і розклади Богослужінь у новороздільських храмах

admin2

Зимові проблеми громади

admin2

Громадське пасовище у Тужанівцях-Підгірцях – отримано субвенцію

admin2

Комбат Андрій Копичин: Євромайдан – це титульна сторінка новітньої історії України

admin3

Болгарський тріумф квартету саксофоністів і Павла МИХАЙЛЮКА

admin2

Залишити коментар