16.5 C
Lviv
01.03.2024
Новороздільська ОТГ

Про … своїх паліїв на фоні “війни” зі спалюванням шин у Гранки-Кутах

До речі, саме на цьому фоні дуже помітно.

Своєрідний блок-пост, який мешканці Гранки-Кутів організували біля вїзду на територію колишньої цегольні, знаходиться на висоті, звідки споглядаєш не лише надзвичайні краєвиди рідної землі (оброблені поля, села у садках, голубе небо і величний спокій неозорих просторів), але і непорядок та навіть неповагу до своїх земляків.

Подекуди, глядь, і затуманиться зір – уже вється догори клуби диму, і їдкий запах лоскоче ніздрі – чесні “господарі” палять буряни.

І скільки говориться про шкідливість для здоровя цих димів, особливо для наших дітей, і про шкідливість для рослинного і тваринного світу.

І офіційні служби закликають – не паліть!

І священики у церквах наголошують – не паліть!

І сусіди просять – не паліть!

Не допомагає!

Як ще доступно пояснити?

Водії, котрі повертаються надвечір до Нового Роздолу – чи зі сторони Львова, чи зі сторони Ходорова – спускаючись у низину, жахаються – густий сизий дим стелеться по землі, і продихнути важко: надвечір виходять палити ті ж буряни.

А деякі сміливці – і посеред білого дня не приховують.

І особливо гірко спостерігати за цим тим, хто несе чергування – вдень і вночі – біля цегольні, щоб припинити екологічно загрозливу діяльність по спалюванню шин. Аж тут свої, під боком – палять і край!

Під час зустрічі біля ТОВ “Еко Пром Груп” з представниками Держекоінспекції та львівськими депутатами 13 вересня (детальніше дивись тут: https://visrozdil.lviv.ua/2021/09/13/granky-kuty-ekologichna-sprava-nabyraye-obertiv/

інспектор з благоустрою Новороздільської міської ради Роман Суряк, староста Горішнє-Долішнє Микола Моцяк та представник 11-ї частини ДСНС з Нового Роздолу вирушили “на димок” – до господаря з Гранки-Кутів. Поки що обійшлося, як кажуть, останнім “китайським попередженням”.

Надалі – такі рейди будуть постійні.

Схаменіться, люди!

Схожі повідомлення

Графік роботи центрів вакцинації у Новороздільській ОТГ

admin3

Вогнеборці ліквідували пожежу в Гранки-Кутах

admin2

Завідувач лікарні у м. Миколаїв (обласний) висловив щиру вдячність доброчинцям Новороздільської громади

admin3

Канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, першого єпископа Маріяна Бучека та інших польських отців

admin3

До уваги мешканців Нового Роздолу!

admin3

У неділю КСК “Берездівці” з рахунком 2:1 перемогли ФК “Березина”

admin3

Залишити коментар