16.5 C
Lviv
28.11.2021
Стрийщина

Почалося! Отруєння чадним газом

Надзвичайна події трапилася 7 вересня, близько 22 години. “У Львові, в квартирі на третьому поверсі 6-поверхового багатоквартирного будинку по вул. Вашингтона , 4-а, отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 осіб, 25-ти і 20-ти років”, – повідомили  в управлінні цивільного захисту.
Мешканців Львова у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у обласну клінічну лікарню м. Львова.
“Аварійною бригадою ПАТ “Львівгаз” припинено газопостачання до квартири. Квартира обладнана 2-х контурним газовим котлом та ПГ-4″, – йдеться у повідомленні.25-ти і 20-ти років”, – повідомили  в управлінні цивільного захисту.

8 вересня у Львові на вул. Князя Романа, 26, в квартирі на другому поверсі 5-поверхового будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом дві іноземні студентки (громадянки Арабської Республіки Єгипет 22-х років) Львівського національного медичного університету”, – йдеться у повідомленні.
За словами надзвичайників, студенток доправлено у Львівську обласну клінічну лікарню. Їх стан середнього ступеня важкості.

“Після надання медичної допомоги в барокамері в задовільному стані відпущенні по місцю проживання”, – підсумували в управлінні ЦГ.

Задля з’ясування обставин, аварійна бригада ПАТ “Львівгаз” припинила газопостачання до квартири, яка була обладнана 2-х функційним газовим котлом та ПГ-4.

Схожі повідомлення

Демографічна статистика Львівщини: COVID-19 не перша причина смертності

admin2

Сучасна електричка з інклюзивними потребами незабаром курсуватиме на Львівщині

admin2

Станом на 9 березня на Львівщині загалом провакциновано 700 осіб. Поки що це здійснює 4 моббригади

admin3

Хлопчика у комі зі Славська вертоліт доставив до львівської лікарні

admin2

Про стан захворюваності населення Миколаївської та Новороздільської міських рад, Тростянецької та Розвадівської сільських рад станом на 22.11.2021р.

admin3

У Зимноводівській ОТГ спалювали сміття

admin2

Залишити коментар