16.5 C
Lviv
28.09.2023
Україна

Утеплення фасадів

Про теплоізоляцію чи то власного будинку, чи адміністративного приміщення найчастіше задумуються взимку, коли холод уже дихає крізь стіни, а рахунок за оплату комунальних послуг росте в геометричній прогресії. Та процес утеплення фасадів потребує певної температури повітря та вологості, тому і час для виконання цих робіт припадає на пізню весну, літо та ранню осінь – за умови, що тривалий час зберігається суха бездощова погода.


Німецька марка будівельних матеріалів STO пропонує уже готові теплоізоляційні системи, в яких ретельно дібрані складники, які допомагають зробити мікроклімат в оселі комфортним та затишним. Правильно проведена теплоізоляція не лише утепляє будинок, а також створює додаткову шумоізоляцію і запобігає утворенню на стінах плісняви.


У лінійці ТМ STO найпопулярнішими є наступні види теплоізоляційних систем – IspoTherm A – на основі мінераловатних плит, яка складається також із приклеювальної суміші, армувальної сітки, дюбелів, армувального клею, грунтівки, фінішного оздоблювального шару та власне, утеплювача – мінеральної вати. Клеєва суміш Ispo- Klebemortel grau, армувальний клей – Sto-Ispo Duo, грунтівка для внутрішніх та зовнішніх робіт Sto – Putzgrund, а от фінішний шар уже можна підібрати згідно з побажаннями власника та потреб, які стоять перед матеріалом. Адже це може бути як фактурний матеріал, так і фарба з «ефектом лотоса», яка має само очищувальні властивості чи класична фасадна фарба із хорошими покривними властивостями й атмосферостійкістю.


Інша, популярна система під назвою IspoTherm B складається із тих самих елементів, окрім основи – піно полістиролових плит. Як в одного, так і в іншого утеплювального матеріалу є свої прихильники й прибічники, проте, обидва варіанти широко використовуються в Україні при утепленні фасадів.
Проте в лінійці STO є й ексклюзивні теплоізоляційні системи, які уже застосовуються в Європі й лише набувають популярності в Україні. Наприклад, система StoTherm Panel, особливістю якої є утеплювальна фінішна плита Verolith ®, її унікальність полягає в тому, що замовник може сам обрати та запрограмувати власний дизайн плит, які будуть виготовлені за його індивідуальним замовленням – ні колір, ні фактура не мають обмежень у виборі.


Унікальність цієї системи не лише в дизайні та естетиці, а також у виняткових фізико-хімічних характеристиках. Плита виготовлена з екологічного природного матеріалу – перліту, а саме гранулят перліту і є будівельним матеріалом для плит StoTherm Panel. Ці панелі зносостійкі, не бояться механічних пошкоджень забезпечують всередині приміщення тепло та є негорючими. Використовуються зазвичай в утепленні адміністративних приміщеннях із сучасною архітектурою.

Схожі повідомлення

Корпоративний відпочинок у горах

admin

Не бійтесь!

admin3

“Артемсіль” через війну зупинив роботу: появиться новий дефіцит

admin2

Фарба для стін: особливості та переваги силікатного засобу

admin

Ефективне лікування болю в плечі, спині, хребті в медичному центрі Аватаж (Чернівці)

admin

Вимагав 33 тисячі за вступ до Рівненської медичної академії

admin2

Залишити коментар