16.5 C
Lviv
04.12.2023
Стрийщина

Покусав голову ОСББ

Чоловік покусав голову ОСББ, бо той не звертав уваги на його скарги.

Інцидент трапився ввечері 22 квітня цього року у Львові біля будинку на вул. Любінській, 160.

Залізничний районний суд, засідання якого відбулося 11 серпня, покарав жителя міста, який покусав голову ОСББ біля свого будинку. Нападник має сплатити постраждалому чоловіку понад 102 тис. грн компенсації, а також провести 150 годин на громадських роботах.

За офіційною версією поліції, 39-річний Віталій Шебек під час конфлікту з 59-річним головою ОСББ «Любінська дорога» Михайлом Дручеком взяв його голову двома руками і вкусив за ніс. Після цього чоловіки впали на землю, де Віталій Шебек ще вкусив Дручека за мізинець лівої руки. Внаслідок нападу Михайло Дручек отримав перелом нігтьової фаланги, три кусано-рвані рани на носі та садна на обличчі і губах. Травми чоловіка кваліфікували як легкі тілесні ушкодження.

Михайло Дручек написав заяву у поліцію, а також подав цивільний позов з вимогою сплатити йому 78 тис. грн матеріальної шкоди і 250 тис. грн моральної компенсації.

У судовому засіданні Віталій Шебек визнав свою провину. Він розповів, що мав конфлікти з Михайлом Дручеком через його бездіяльність на посаді голови ОСББ та проблеми у будинку, де він проживає. За словами Шебека, голова ОСББ тривалий час ігнорував його звернення і це призвело до емоційного зриву. Він повідомив, що шкодує за вчинене.

Голова ОСББ після нападу місяць перебував на лікарняному, а також проходив спеціальні процедури для лікування рубців. Окрім того, за порадою медиків він планує зробити пластичну операцію на носі, вартістю 77,4 тис. грн.

Цей вирок суду ще не набрав законної дії, бо не пройшло 30 днів для подачі апеляції.

Схожі повідомлення

5 містичних місць в Україні, які досі викликать багато запитань

admin3

Суд прийняв рішення про стягнення збитків з Миколаївського Галсільлісу

admin2

Григорій Козловський відкрив лижню у Винниках – поспішайте на безкоштовне тестування

admin2

У с. Велика Горожанна на Стрийщині вода забрала життя 60-річного чоловіка: правила безпечного відпочинку біля водойм

admin3

Новий Розділ 30 років тому: про перші рішення нової влади та депутатів, про досягнення, про ілюзії та реалії, про започаткування побратимства з польським містом Поліце

admin3

Схиляємо голови в скорботі…

admin3

Залишити коментар