16.5 C
Lviv
31.05.2024
Україна

Заблукав на Говерлі…

5 серпня о 13:38 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС від чергового ГУНП в області поступило повідомлення про те, що при спуску з гори Говерла відстав від групи туристів з 17 чоловік, втратив орієнтування й заблукав 15-річний житель м. Київ.

На щастя, із заблукалим є зв’язок по мобільному телефону. О 13.55 год. для проведення пошукових робіт вийшли рятувальники ПРВ смт. Ворохта, пост Заросляк ( у складі 3 чоловік), які встановили, що заблукалий пішов по жовтому маршруту в сторону Закарпатської області.

Інформацію було передано в ОКЦ ГУ ДСНС в Закарпатській області залучення гірських рятувальників.

О 18:20 рятувальники ПРВ с. Лазещина знашли заблукалого хлопця й квадроциклом доправили до рятувальників ПРВ смт. Ворохта.О 19:00 рятувальники ПРВ с. Лазещина передали заблукалого рятувальникам ПРВ смт. Ворохта, які вже в подальшому здійснили спуск до СБ «Заросляк».

О 19:55 заблукалого звели до СБ «Заросляк», звідки він направився до місця тимчасового проживання. Стан здоров’я задовільний.

Схожі повідомлення

Техпластини : на що звернути увагу при виборі якісних техпластин

admin

ТОП 10 необхідних речей для походу

admin

Перша декада 2022-го: до поліції надійшло 884 звернення про вчинення домашнього насильства, 800 разів поліцейські виїжджали на виклики

admin3

5 тис. дол. США за підробку “ухилянтської” довідки клієнту були вже у кишені стебничанина, та ба! – зловмисника затримали поліцейські

admin3

Вибір цегли і її різноманітність

admin

На отриманні хабарів затримано прикордонника Львівщини

admin2

Залишити коментар