16.5 C
Lviv
18.04.2024
Україна

Житель Шумська спалив сміття … на 175 тис грн

ДСНС України 

Чоловік відшкодує державі понад 175 тис. грн. за спалювання сміття, що призвело до лісової пожежі

Щороку пожежі у лісових масивах, на відкритих територіях та сільськогосподарських угіддях завдають значної шкоди довкіллю та збитків Державі. У період оголошення надзвичайного рівня пожежної небезпеки будь-які дії громадян, навмисні, або ні, що призводять до масштабних пожеж, можуть мати катастрофічні наслідки. За свідоме порушення правил пожежної безпеки має бути справедливе покарання. Так, українське законодавство передбачає як штрафи, так і більш суворі вироки за навмисні підпали, або необережність, що спричинила масштабну пожежу.

Як приклад, 4 серпня стало відомо про те, що Кременецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення за ч. 1 ст. 245 КК України стосовно жителя м. Шумськ, що спричинив пожежу в лісі, спалюючи сміття, а також заявлено позов до суду про відшкодування ним шкоди, завданої довкіллю. Йдеться про випадок, що стався ще у травні 2021 року. Вироком Шумського районного суду чоловіка визнано винним в інкримінованому злочині й призначено йому покарання у вигляді 2 років обмеження волі з випробувальним терміном на 1 рік. Також задоволено позов прокурора про відшкодування шкоди, завданої кримінальним правопорушенням на суму понад 175 тис грн.

Нагадаємо, що з початку 2021 року в Україні вже ліквідовано більше 14 тисяч пожеж у лісах, сільгоспугіддях, торфовищах та на відкритій території.

Схожі повідомлення

Чорнобильську лікарню у Львові визнали кращою серед медичних закладів України

admin2

Звертаюсь до тебе, росіянин, який прийшов без запрошення на мою землю…Ти, мерзото, будеш відповідати не тільки перед Богом…

admin3

Смертельна ДТП: у перекинутій в кюветі автівці загинула 12-річна дівчинка, а 34-річна водійка «Skoda Rumster» та ще дві маленькі пасажирки 8 та 9 років отримали травми

admin3

Львівська водійка трамваю взяла “срібло” на міжнародному чемпіонаті

admin2

Повітряний простір чотирьох європейських країн порушив невідомий літак

admin2

Ігор “повернеться” додому попередньо 10 квітня…

admin2

Залишити коментар