16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Документальний фільм про Новий Розділ – у ТОП-5 проєктів Програми молодіжних ініціатив

Молода режисерка Марта Репіньовська, роздолянка, внучка світлої памяті отця Василя Репіньовського, випускниця Новороздільської СШ №4, уже зняла не один фільм.

Незабаром її чекає нове випробування – розпочнуться зйомки документального фільму про рідний Новий Розділ

Цей проект, Марта представляла та захищала у конкурсі Програми молодіжних ініціатив у Яремче. І успішно – проєкт отримує грант 55 тис. грн на реалізацію ідеї та входить в ТОП-5 проектів зі всієї України в рамках цього конкурсу.

“Дуже дякую Ярина Яценко та Оля Ганачевська за долучення до такого конкурсу, знаю наскільки для вас важливий розвиток та збереження історії нашого міста, – ділиться враженнями від новини М.Репіньовська. – Хочу дуже подякувати організаторам Агентство з розвитку приватної ініціативи та National Endowment for Democracy за співфінансування цього конкурсу.Також дуже дякую пані Ладі Lada Malaniy за чудовий тренінг та знання, які я отримала завдяки вам”.

З нетерпінням очікуватимемо на реалізацію проекту

Схожі повідомлення

Прощалися з Героєм Русланом ВАЛЬСЬКИМ

admin3

У Новому Роздолі не буде газопостачання

admin2

Оперативність та професійність новороздільських гінекологів врятувала маму з дитиною.

admin2

Макс -віртуальний помічник Новороздільського професійного ліцею

admin2

Рукотворна краса мешканців будинку бульвару Довженка, 4

admin3

Ярина ЯЦЕНКО: «Намічена співпраця Новороздільської  громади та  Ленчинського повіту обіцяє бути  взаємовигідною. Протягом 2-денного візиту ми вже встигли обмінятися деяким корисним досвідом»

admin3

Залишити коментар