Капітальний ремонт квартири нерідко обертається повною заміною сантехнічних приладів: унітазу, ванни, раковин, змішувачів. Рушникосушки також не залишаються осторонь. Це відмінне рішення, яке дозволить позбавити білизну і рушники від зайвої вологості. Сучасні моделі сушарок не тільки виконують основну функцію, а й коригують дизайн інтер’єру в позитивну сторону, а також покращують мікроклімат у ванній кімнаті.Але стиль просто зобов’язаний поєднуватися з функціональністю. А тому підбирати варто пристрою з максимальним набором можливостей поряд з цікавим дизайнерським рішенням, яке точно доповнить простір. У даній статті поділимося інформацією про те, як вибрати рушникосушку для ванної кімнати, які особливості вибору, які види бувають і за якими характеристиками розрізняються . Виходячи з назви, нескладно здогадатися, що рушникосушка Львів – це пристрій для просушування одягу та рушників. Насправді ж конструкція виконує набагато більше функцій. Вона підтримує оптимальний відсоток вологості в приміщенні, що запобігає утворенню цвілі і грибкових відкладень.
Зовнішній вигляд сушарок різноманітний. Вони можуть бути в П- і М-образної формах, у вигляді змійки, зигзага, поворотними або мобільними, а також доповненими дизайнерськими рішеннями. Сьогодні можна замовити власну модель, надавши фахівцям макет або розробивши його разом. Головне, щоб конструкція відповідала якості і функціоналу.
До речі, в останні роки все більше набирають популярність пристрою неординарних форм. Це ті самі сучасні дизайнерські моделі, представлені виробниками в різних варіантах. Серед багатого асортименту сушарок покупці можуть вибрати конструкції з додатковими можливостями, які виконують, наприклад, функцію поличок. Подібні товари точно змусять гостей звернути увагу на ванну кімнату, підкресливши її гідності в повному обсязі.
Однак стильні радіатори через привабливого вигляду і практичності відрізняються ціною, а тому прийдуть по кишені не кожному. Зате уявіть, наскільки гармонійно поєднуватиметься глянсове хвилеподібний пристрій у ванній кімнаті в стилі модерн. Чудово!
Різновиди рушникосушарок
Дані прилади розрізняються не тільки за формами і можливостям, а й за принципом роботи. Так, виділяють три типи сушарок:
- водяні;
- електричні;
- змішані.
Про кожному пристрої поговоримо докладніше.
Водяні рушникосушки
Перший різновид – сама економічна, отже, популярна і затребувана. Її конструкція складається з порожнистої труби різних форм, по якій проходить гаряча вода. Водяний рушникосушка повністю залежить від опалення та водопостачання, а тому в разі відсутності теплової енергії в будинку навряд чи вдасться експлуатувати його.
Радіатори розрізняються за матеріалом виготовлення: латунь, мідь, чавун, нержавіюча сталь і металеві сплави. Деякі моделі покриваються антикорозійним покриттям для більш довгого терміну служби.
Виробники запевняють, що дані конструкції прослужать власникові не менше трьох років. Однак, за відгуками покупців, термін експлуатації при правильній установці сягає 10 років. А ось вироби з нержавійки готові контролювати мікроклімат і підтримувати вологість 15, а то і 20 років, якщо монтаж проведений з урахуванням всіх вимог.
В цілому, водяні сушарки – відмінний варіант для обмеженого бюджету. Наш інтернет-магазин сантехніки пропонує різноманітний каталог пристроїв цього типу, з якого ви точно знайдете потрібний виріб.
Електричні рушникосушки
Сушарки електричного типу затребувані за кордоном. Але і в Росії дані конструкції набирають популярність. Причому обумовлюється це повною автономністю щодо гарячого водопостачання. Електричні рушникосушки встановлюються на стіні за допомогою кріпильних елементів або ставляться на підлогу. Другий спосіб зручний тим, що можна встановити виріб не тільки у ванній, але і в іншій кімнаті.
Зразкове споживання електроенергії складає 150 ват, що дорівнює споживанню телевізора або двох лампочок розжарювання. Як правило, найвища температура досягає 70 градусів. Деякі моделі дозволяють регулювати температурний режим вручну або дистанційно за допомогою пульта управління.
Що стосується підвидів електросушарок, виділяють 2 різновиди:
- рідинні;
- кабельні.
Принцип роботи першого типу полягає в циркуляції спеціальної рідини, що нагрівається знизу. Це може бути масло або антифриз. Кабельні електросушарки не мають рідини. У них встановлені спеціальні дроти, які нагріваються від електрики.