16.5 C
Lviv
11.12.2023
Новороздільська ОТГ

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради розглянув питання життєдіяльності громади

Черговий 14-й виконком, який відбувся 20 липня, розглянув ряд питань життєдіяльності громади.

* * *

Повної реконструкції зазнає приміщення «головної установи» с. Горішнє, де разом розмістяться староста, бібліотека і ФАП. Серед останніх рішень – виділення 149 тисяч 900 грн на ремонт ФАПу Новороздільській міській лікарні. У селі не просто відновлять фельдшерсько-акушерський пункт (останні роки його там не було), але зроблять ці приміщення комфортними і сучасними, з підведеною водою (наразі проводяться роботи по бурінню скважини для води), із підключенням до електроенергії (попередньо виділили кошти на придбання та встановлення електричних лічильників для кожної структури окремо), з теплом (планується зробити його електричним, оскільки старі п’єци занадто багато споживають газу), із облаштованим санітарним вузлом, словом, повна реконструкція (серед переліку необхідних ремонтних робіт і заміна підлоги, і проведення комунікацій, і встановлення дверей, спеціально для осіб з обмеженими можливостями, і грати на вікна тощо).

 • * *
  На Екологічну програму виділили з міського бюджету 105 тисяч гривень. На проєкт капітального ремонту західної дамби хвостосховища №1 ДП РХП «Сірка», яка осипається і є загроза потрапляння хімічних елементів хвостосховища у русло річки Дністер, загалом виділено понад півтора мільйона гривень (точніше – 1552086 гривень), з яких співфінансування з міського бюджету 105 тисяч, від підприємства «Сірка» – 49,8 тисяч та головні кошти з обласного бюджету – 1 млн 398 тисяч грн.
  Чому держава повністю за свої кошти не наводить лад там, де залишила розриті і забруднені хімічними залишками території колишнього потужного сірчаного підприємства, справедливо нарікав член виконкому В. Дейнега, залишилося питанням відкритим.
 • * *
  Незабаром поважна дата в історії України – 30-річчя Незалежності. Втім, не лише це спонукало подумати про подарункову сувенірну продукцію – Новороздільська територіальна громада має бути впізнаваною і гостинною, тож для особливих випадків замовили подарункові блокноти-записники, із символікою міста (герб) та картою Новороздільської громади. 30 тисяч на виготовлення 310 блокнотів виділено рішенням, втім, після проведення тендеру сподіваються на зменшення ціни.
 • * *
  Ще співфінансування одного міні-проєкту, який додатково «отримало» місто, підтримали, виділивши з міського бюджету 137 тисяч 363 грн. Це облаштування Алеї Героїв, звісно, частково. Проєкт на загальну суму майже півмільйона (467 тис грн, з яких 250 тис грн – з обласного бюджету, 80 тис грн – внесок одного з підприємців міста) включає в себе викладення бруківки вздовж пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, влаштування освітлення і встановлення міського флагштоку та окультурення території.
 • * *
  Виконком також надав тимчасовий дозвіл КСК «Берездівці» (футбольний клуб с. Берездівці) на проведення матчів і тренування на міському стадіоні Нового Роздолу «Галичина» з доступом до приміщення на стадіоні, де розташовані вбиральні, з умовою, звісно, збереження майна. Але таке «переселення» берездівецьких футболістів не означає, що вони повині забувати про «рідне поле» – базовий стадіон в Берездівцях, утримувати який в належному стані зобовязали КСК рішенням виконкому.

Схожі повідомлення

Роздільський дитячий будинок – інтернат відвідали чиновники високого рангу Львівської ОДА

admin3

До уваги мешканців Нового Роздолу!

admin3

Лікування мистецтвом: 23 липня в МБК “Молодість” відбувся захоплюючий майстер-клас із виготовлення прикраси – СИЛЯНКИ- ЧОКЕРУ з БІСЕРУ

admin3

Чергове відправлення волонтерської допомоги шпиталям міст Дніпро, Суми, Херсон, Винники, Миколаїв

admin3

Увага! “Нафтогаз Тепло” інформує

admin3

У Новому Роздолі згоріло авто

admin2

Залишити коментар