16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

День Молоді “переноситься” на 12 серпня

Президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня, в Міжнародний день молоді.

Глава держави підписав відповідний указ № 333/2021 з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів.

Документ набирає чинності з 1 січня 2022 року. Тож наступного року день молоді відзначатимемо не в останню неділю червня, десь поряд з Днем Конституції, як зазвичай, а уже у фіксовану дату – 12 серпня.

Натомість втратив чинність Указ Президента України від 22 червня 1994 року № 323 «Про День молоді», відповідно до якого це свято відзначалося в нашій країні щороку в останню неділю червня.

Схожі повідомлення

Сто десяте фіолетове 8 БЕРЕЗНЯ – і не останнє

admin2

Де оформити медичну страховку онлайн для іноземців, що в’їжджають в Україну?

admin

Сьогодні у Новояворівську стартував відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах «LVIV TROPHY 2021»

admin3

За кошти державної субвенції в області створюють спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждади від домашнього насильства

admin3

На Львівщині найбільше багатодітних сімей

admin2

У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває понад 200 пацієнтів з корона- вірусом, віком в межах 35-57 років

admin3

Залишити коментар