16.5 C
Lviv
29.09.2023
Україна

Що таке попутні вантажоперевезення і навіщо вони потрібні

Багато логістичні транспортні компанії зараз надають послугу попутні вантажоперевезення https://avrora-trans.com/services/backway-cargo, тому що це вигідно як транспортній фірмі, так і відправникам. По-перше, клієнт платить тільки половину від вартості повного маршруту. По-друге, додатковий прибуток отримує логістичне підприємство, тому що не доводиться возити порожні вантажівки і даремно витрачати паливо.

Плюси і мінуси попутних перевезень
Раніше часто водії вантажівок займалися попутними перевезеннями нелегально, домовляючись з відправниками. Таким чином, вони отримували додатковий дохід і не їхали на порожній машині, а у бізнесменів була можливість дешево доставити товар. Зараз більшість транспортних компаній надають таку послугу офіційно. Варто замовляти саме офіційні вантажні перевезення, тому що фірма бере на себе обов’язки:

доставити вантаж в цілості й схоронності;

зробити це в зазначений термін;

якісно здійснити вантажно-розвантажувальні роботи;

виплатити страховку в разі втрати або пошкодження товару.

Недоліки у попутних перевезень є як для транспортної компанії, так і для відправників. Клієнтам потрібно очікувати відповідний рейс, часто для цього потрібно не один день. Така ж проблема у перевізника, який не завжди може знайти попутний вантаж. Якщо потрібно заощадити на вантажоперевезеннях, але немає бажання довго чекати відповідає вашим потребам, варто замовити вантажоперевезення компанії “Avrora Trans”. Компанія щодня здійснює безліч перевезень по всій Україні і не тільки, тому завжди є високий шанс знайти відповідний рейс для відправки попутного вантажу.

Який вантаж можна відправити попутним способом
Немає обмежень на товари, які можна відправляти попутними перевезеннями. Все залежить від компанії і транспортного засобу, який їде по невластивому маршруту. Використовуються такі автомобілі, як тентовані вантажівки, трали, цільнометалеві, бортові, рефрижератори, намиста, маніпулятори і т.д.

За допомогою тентових вантажних машин можна перевезти більшість товарного вантажу, головне – відповідний тоннаж. Трали використовуються для транспортування негабаритних товарів. Наприклад, модульних або каркасних будинків, малих архітектурних форм, спецтехніки, труб. В авто з рефрижератором можна перевозити товар, якому необхідно зберігання при низькій температурі. Це можуть бути заморожені напівфабрикати, морозиво, фрукти і овочі, м’ясо і риба, лікарські препарати, молочна продукція.

Схожі повідомлення

Антоній ГОЛКОВ – абсолютно звичайний геній з новороздільським корінням, який живе з батьками у Німеччині

admin3

У новорічно – різдвяний час трапляються дива. У нас є для вас саме така історія – про небайдужість, допомогу і святкове диво

admin3

Обираємо суші для кожного

admin

Представники бурятів, ерзя і татар просять Байдена допомогти їхнім народам вийти зі складу РФ

admin3

ЗСУ взяли на озброєння антиматеріальну гвинтівку “Алігатор”.Усі деталі, включаючи ствол, виготовлені українськими зброярами.

admin1

Уродженка Трускавця Олександра Хоменець – віцечемпіонка Європи з вільної боротьби!

admin3

Залишити коментар