16.5 C
Lviv
14.04.2024
Новороздільська ОТГ

Директор «Нафтогаз Тепло» Ф. Шевченко зустрівся з депутатами

Керівництво ТОВ «Нафтогаз-Тепло» – генеральний директор Федір Шевченко і т.в.о. директора Новороздільськоі ТЕЦ Ярослав Лесюк 22 квітня зустрілися з керівництвом Новороздільськоі міськоі ради та депутатами на засіданні сесіі.

Запитань, звісно, назбиралося безліч.
Перше – відсутність гарячоі води. Забігаючи наперед, зазначу, що у жодній відповіді не прозвучало конкретики, переважно, якісь обіцянки, і обовязково у світлі наполегливоі місіі – підняти тарифи. Отож, Ф. Шевченко повідомив, що було багато аварій, є кілька проблемних ділянок, тож відповіді, коли буде гаряча вода, надати не може, все залежить від того, як пройдуть ремонтні роботи, коли будуть відновлені мережі і проведено ще гідравлічні випробування.

Натомість додав, що у планах такі ремонтні роботи: завершується оформлення тендерноі документаціі на ремонт 5-го котла (вартість близько 4,5 млн грн), заміна 11 екранних труб, ремонт паропідогрівача, теплоізоляція повітряноі теплотраси 4 км (близько 5 млн грн).

Друге – відновлення територій після проведених ремонтів теплотрас, таких собі «розкопок». Попередній керівник на засіданні комісіі з ТЕБ та НС пообіцяв зробити це до 1 травня. Наразі ніяких робіт ніде не видно. Керівник «Нафтогаз Тепло» знову пообіцяв: проведуть нараду на ТЕЦ, визначаться з обємами і тоді повідомлять керівництво громади, коли, де і в які терміни відновлять пошкоджені під час ремонтів територіі. До Пасхи ми, наскільки зрозуміли з путаних відповідей, благоустрою від підприємства, яке його порушило, не дочекаємося.
Третє – вхід в наступний опалювальний сезон 2021-2022. Ярина Яценко ставила чітке питання: чи можна бути впевненим, що він розпочнеться, і вчасно.

Федір Шевченко ЗАПЕВНИВ – наступний опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Підприємство проводить необхідні поточні ремонти, готує газове господарство, отримало запевнення на фінансування ремонту 5 котла та інших робіт.

Присутні були на сесіі і представники громадських організацій – Центр «Тавор» і Пласт – котрі неодноразово піднімали питання виставлених неймовірно високих сум за теплопостачання організаціям, котрі переважно на волонтерських засадах опікуються дітьми і людьми з інвалідністю чи в складних життєвих ситуаціях, працюють з молоддю тощо. На іх запитання Ф. Шевченко відповів однозначно: «Нафтогаз Тепло» як державна компанія не має законних способів вирішити це питання і надати пільги громадським організаціям. «Ви ж повсюди наголошуєте, що ви соціально відповідальна компанія», – уточнила міський голова. А банери «Нафтогазу» у Львові коштують більше, аніж суми, виставлені громадським організаціям. То чому ж не надати ім благодійну допомогу? «Так і звертайтеся до «Нафтогазу» – порадив керівник дочірнього підприємства «Нафтогаз Тепло». Василь Василишин від імені усіх міських громадських організацій вкотре звернувся до присутніх: яка ж доля цих організацій? Питання комунальних пільг ГО готові піднімати на загальнодержавному рівні.

Депутати ставили запитання – і що зроблено було минулого літа для підготовки до опалювального сезону, і щодо складових тарифу, який вони наполегливо пропонують підняти, і чому виставляють у тарифі рахунок за воду, яку підприємство …. не купує, і щодо інвестиційноі програми, високий тариф на розподіл електричноі енергіі (1,56 – найвища в Украіні практично), і навіть за постійну відсутність керівництва, коли неможливо ні поспілкуватися, ні вирішити поточні питання мешканцям міста, коли культура спілкування працівників підприємства зашкалює у сторону хамства, коли є проблеми з укладенням договорів і т.д. Найбільше «професійних» запитань поставив депутат, головний інженер ТОВ «Енергія – Новий Розділ» Василь Халак, який до того ж запевнив, що і обладнання, і мережі «Нафтогаз Тепло» у 2018 році «забрало» у хорошому стані.

Зрештою, такі вузькоспеціалізовані питання уже вивчатиме новостворена робоча група у складі – Роман Зубик, виконавчий директор, Федір Шевченко, генеральний директор ТОВ «Нафтогаз Тепло», Роман Шкабрій, головний інженер, Ярослав Лесюк, т.в.о. директора Новороздільськоі ТЕЦ, Олег Николин, перший заступник міського голови Михайло Гулій, начальник управління ЖКГ Андрій Білоус, Наталія Пасемко, начальник юридичного відділу Роман Горін, керуючий КП РЖС Богдан Жук, депутати Микола Поглод, Василь Халак, Тетяна Коритко, Віра Власюк, Володимир Засанський, Оксана Фартушок, Іванна Триндяк, член виконкому Андрій Макарчук, Василь Василишин.

Депутати прийняли звернення зробити все, щоб подати гарячу воду і щоб наступний опалювальний сезон почався вчасно – до міністерства розвитку громад, АРМА, до Т. Батенка, ЛОДА, до «Нафтогаз Тепло» і НАК «Нафтогаз», головного управління Держпродспоживслужби.

До речі, у 2022 році має проводитися знову конкурс на управителя Новороздільськоі ТЕЦ. Хто захоче і як працювати у нас? Що думає АРМА? І що чекає новороздільців?

Схожі повідомлення

Ремонтні роботи по ліквідації аварії на магістральному трубопроводі по вул. Довженка завершаться до кінця тижня

admin3

Творча співпраця Нового Роздолу і Старобільська розвивається

admin2

Зіновій ГОРІН – і книга його життя

admin2

Березина: лисячий виводок

admin2

                       Новороздільська територіальна громада: підсумки  2023-го  спортивного року

admin3

Берездівці: сторінки з історії славного села

admin3

Залишити коментар