16.5 C
Lviv
03.03.2024
Стрийщина

Перереєстрація платника податку в контролюючих органах в разі зміни місцезнаходження в межах одного адміністративного району

Миколаївська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що інформація про зміну місцезнаходження чи місця проживання оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора стосовно платників податків, відомості про яких включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

        Стосовно платників податків, відомості про яких не включаються до ЄДР, інформація про зміну місцезнаходження/місця проживання оновлюється на підставі уточнених документів та заяви за формами № 1-ОПП, № 5-ОПП або за формою № 1-ОПН.

        Тобто, такі платники податків зобов’язані протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява за формами № 1-ОПП, № 5-ОПП подається з позначкою «Зміни» або за формою № 1-ОПН – з позначкою «Перереєстрація/зміни».

Микола ФЕРЕНЦ, начальник  Миколаївської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                                                    

Схожі повідомлення

Славська, Підберізцівська та Мурованська громади – лідери Львівщини за доходами бюджету

admin3

8 березня горіла квартира в сусідньому Жидачеві. Отримавши повідомлення о 15.38 год. , вже

admin3

Правоохоронці припинили діяльність злочинної групи у Дрогобичі, учасники якої збували наркотичні засоби на території області

admin3

У кого і на скільки зростуть пенсії з 1 січня  2024 року

admin3

Результати ЗНО серед школярів Львівщини. Гордимося.

admin2

Створена спільнота вчителів історії Стрийського району. ЇЇ склад

admin2

Залишити коментар