16.5 C
Lviv
19.03.2025
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Безпечними для купання визначили 13 водойм Львівщини

Як інформує прес – служба Львівської ОДА:

«Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18 травня 2021 року (протокол №17) органами місцевої влади та місцевого самоврядування у Львівській області із залученням представників ГУ ДСНС України у Львівській області проведено комісійні обстеження місць масового відпочинку на водних об’єктах.

На сьогодні, станом на 8 червня 2021 року, готовими для безпечного купання відпочивальників є 18 пляжів на 13 водоймах, а саме:

– озеро на території смт. Брюховичі Львівської громади ;

– озеро на території с. Модричі Трускавецької громади;

– м.Моршин – пляж на міському озері;

– м.Золочів – пляж на міському озері;

– м.Перемишляни – пляж на міському озері;

– озеро у м. Пустомити;

– озеро на території с. Воля Гамулецька;

– озеро у Давидівській громаді;

– озеро у с. Коросно;

– озеро у с. Підберізці;

– озеро у Тростянецькій громаді;

– Стрийський район – пляжі на водоймі поблизу з/ст. «Задорожнє»;

– Яворівський район – пляж на рекреаційній водоймі Яворівського Національного природного парку.

Нагадаємо, у відповідності до положень Закону України №223 –ІХ в лютому 2021 року на території кожного району о області працювали відповідні комісії, аби забезпечити громадянам безперешкодний доступ до озер, ставків та річок. Із 300 перевірених водойм на той час понад 20 з них мали закритий доступ для людей. З метою . Комісії перевірили понад 300 водойм, понад 20 з них мали закритий доступ для людей. З метою демонтажу виявлених огорож райдержадміністрації скерували  відповідні листи орендарям.

“Закон є однаковим для всіх. Дуже важливо, щоб орендарі дотримувалися його. Мешканці повинні мати безперешкодний доступ до озер чи то річок. Тому  комісії працюватимуть і надалі. А на проблемні озера, стави і річки будемо додатково виїжджати з громадськістю та журналістами”, – наголосив під час брифінгу профільний заступник голови Львівської ОДА  Юрій Холод.

Related posts

“Укрнафта” шукає нафту на Стрийщині

admin2

Перші результати перевірки води на вміст йоду на Стрийщині

admin3

Обмін досвідом і думками, який днями організувала Агенція Travi в Брюсселі, наближає українців до бельгійського ринку праці

admin3

Євген Розлуцький впевнено здобув титул чемпіона Львівської області з боксу!

admin3

Школяра, якого збили на переході біля Золочева, скерували у львівську лікарню

admin2

Транспортний податок – хто і за що платить

admin3