16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Переможці конкурсу малюнків «Розділля очима дітей»

Агенція розвитку Розділля спільно з Новороздільською міською радою провела онлайн – конкурс дитячих малюнків “Розділля очима дитини”.

Переможців визначали за результатами онлайн-голосування (за кількістю вподобайок) станом на 29 травня (оскільки “вподобайки” продовжують рости в онлайн-мережі).

Своє захоплення малюнками дітей і свій “респект” юним художникам ви зможете “вживу” висловити сьогодні – з робіт усіх конкурсантів сформована виставка в МБК “Молодість”. Найбільш активно долучилися до конкурсу дітки з Нового Роздолу, Березини, Станківець і Тужанівців. Успіхів вам, юні художники.

Нагородження переможців відбудеться під час святкування Дня міста.

Ось імена щасливих переможців у двох вікових категоріях

Вікова категорія до 9 років – Горак Інна-Марія, 7 років, з Нового Роздолу. 110 лайків за малюнок “Санктуарія Воздвиження Чесного Хреста у с. Берездівці”.

Вікова категорія від 10 до 16 років- Ляльковська Тетяна, 12 років, учениця Новороздільської ЗШ №5. 238 лайків за малюнок “Духовна скарбниця”, а такою є, на погляд юної художниці, наша церква на фоні міського озера.

Схожі повідомлення

Випускникам Новороздільської громади – щасливого майбуття!

admin2

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №  102 від 13 липня 2023 року “Про скликання ХХХV сесії VІІІ демократичного скликання Новороздільської міської ради”

admin3

ВАЖЛИВО!!!

admin3

Першовересневі ініціативи гранки-кутівських освітян

admin2

ФК “Новий Розділ” у гостях розгромив господарів поля – ФК “Дністер” (Кам”яне) – з рахунком 6:1! Вітаємо, віримо і надіємося на …футбольну фортуну

admin3

Новороздільська громада: графіки освячення пасок і розклади Богослужінь у храмах сіл громади

admin2

Залишити коментар