16.5 C
Lviv
23.07.2024
Стрийщина

Процес пішов: скеровано перші 200 мільйонів гривень «карантинних» виплат

Сьогодні пресслужба Львівської ОДА з посиланням на повідомлення Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря ПЕТРАШКА, оприлюднила інформацію про те, що станом на 28 квітня понад 300 тис. підприємців та найманих працівників, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень, вже подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень. Окрім того, перші виплати вже спрямовані на рахунки заявників.

“Ті ФОПи і працівники, які подали заявки в перші дні роботи програми, вже починають отримувати допомогу. Перші 200 млн гривень вже пішли на виплати і далі процес буде ритмічним. Хочу всіх заспокоїти, що при необхідності на програму будуть передбачені додаткові кошти, адже програма буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до “червоної” зони”, – зазначив Ігор Петрашко.

Крім державної допомоги, підприємці та наймані працівники, діяльність яких була призупинена на час перебування регіону, в якому вони працюють, в “червоній” зоні, можуть отримати додаткові виплати з місцевого бюджету регіону, в разі запровадження таких виплат за рішенням органів місцевого самоврядування. Окрему заяву на цю допомогу подавати не потрібно, достатньо реєстрації в додатку “Дія”. Далі Мінцифри у десятиденний строк після закінчення строку подання заяв формує та передає місцевим органам, на території яких запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, переліки застрахованих осіб для прийняття рішення щодо надання допомоги за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Місцеві органи влади, керуючись наданою інформацією, складають власні списки тих, хто отримає допомогу з місцевих бюджетів.

Схожі повідомлення

Внаслідок зіткнення трьох автівок у с. Козьова на Стрийщині травмовано шість людей

admin3

Золочівщина: молодий господар згорів у власному будинку

admin2

Біля Пустомит – ймовірний витік нафтопродуктів

admin2

Сьогодні Жидачів прощається з вірним сином України

admin2

Які милі фотки – день близнюків у Дрогобичі

admin2

Держекоінспекція виявила залишки нафтопродуктів у с. Бородчиці

admin2

Залишити коментар