16.5 C
Lviv
05.12.2023
Новороздільська ОТГ

“Наша громада” – Меморандум підписали спортивні, культурні, громадські організації Нового Роздолу

Проєкт “Будь здоровий, живи активно – це стильно, позитивно!” має на меті створити спортивно-культурний простір на базі спортивного залу МБК “Молодість”.

Так, на третьому поверсі Будинку культури є великий спортивний зал. Чи багато з вас там були? А свого часу, до 90-х років минулого століття, тут відбувалися волейбольні спортивні баталії з голосистими вболівальниками, котрі спостерігали за грою з трибун.

У нашому місті, попри всі критиканські закиди, чимало гуртків, громадських і молодіжних організацій, котрі займаються з молоддю, котрі ведуть активний спосіб життя, котрі відстоюють честь міста на рівні області і навіть Європи.

Ще виступи співаків, танцюристів ми часто бачимо на головній сцені міста – в актовому залі МБК “Молодість”.

А чи багато з вас наживо спостерігали за грою флорболістів, команда якої прославилася і на міжнародному рівні, чи карате, дзюдо, бойовий гопак, йога, бальні танці? Так, усі ці гуртки діють у місті, діти здобувають перемоги на різного роду змаганнях, а новороздільці не мають змоги побачити свої таланти. І першопричина – відсутність гарного залу, із трибунами і усіма необхідними елементами.

Бажання створити такий якісний доступний громадський простір для культурного та спортивного розвитку Новороздільської громади – із великим залом, облаштованою роздягальнею, душовими, туалетами, з глядацькими трибунами – і зібрало активних новороздільців сьогодні, 27 квітня.

“Меморандум про співробітництво між виконавчим комітетом Новороздільської міської ради та інститутами громадянського суспільства щодо виконання спільних проєктів і програм в рамках спортивного, культурно-просвітницького виховання дітей та молоді Новороздільської територіальної громади підписали” представники міської ради – міський голова Ярина Яценко та присутні директор ДЮСШ Ярослав Вацик, Сергій Власюк (кіокушин карате-клуб “Кейко”), Олег Павлишин ( флорбольний клуб “Скіф”), Василь Василишин (Центр “Тавор”), Софія Садова (Пласт), Світлана Липовська (спілка інвалідів “Промінь життя”), Геннадій Печенюк (майстер міжнародного класу з велоспорту), Роман Кресан (спортивний клуб дзюдо “Титан-спорт”), Михайло Білявський (теніс, чий гурток наразі і займається у спортивному залі МБК “Молодість”), Оксана Марочко (танцювальний клуб “Грація”), Любомир Філінський (клуб спортивного танцю “Фоловей”), Михайло Рудницький (директор школи мистецтв ім. О.Рудницького), Ростислав Савостьянов (“Українська молодь – Христові”), Ірина Сагало (директор МБК “Молодість”).

Перший спільний крок – подання на конкурс проєктів розвитку територіальних громад “Наша громада”: проморолик з презентацією якраз і знімали на зустрічі.

Ціль – поставлена, бажання і наполегливість – хоч відбавляй, згуртованість громади – продемонстрували. Тож вперед, як мовиться, до перемоги!

Схожі повідомлення

Напередодні міської акції “Запали свічку пам”яті” у Новороздільському професійному ліцеї відбувся захід “З біллю в душі назад у минуле”

admin3

ФК “Новий Розділ” у фіналі Кубка Львівщини серед юніорів поступився ФК “Шахтар”. Але ж у фіналі…

admin3

Пожежа у Березині

admin2

Про ефективну форму управління багатоквартирним будинком – ОСББ: що це таке та навіщо співвласникам об’єднуватись

admin3

Цьогоріч переможцем принципового дербі між командами «Центр» та «Бам» стала команда нового житлового масиву Нового Роздолу

admin3

На гаражах у Новому Роздолі згоріло авто

admin2

Залишити коментар