16.5 C
Lviv
27.02.2024
Стрийщина

Миколаївські футболісти та громада потребують реконструкції “Ювілейного”

Депутати Миколаївської громади проголосували за виділення коштів на розробку проєктно-кошторисної документації на реконструкцію спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний». Наявність ПКД дозволить громаді претендувати на співфінансування об‘єкту  з обласних та державних програм, зокрема, за кошти Державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету на розвиток спортивної інфраструктури.

«Миколаївська громада – одна з найбільших в області. Тут мешкає понад 34 тисячі людей. За останні роки у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини ми спорудили тут 7 штучних майданчиків. ФК «Миколаїв» бере активну участь у футбольному житті Львівщини. Нещодавно команда вперше завоювала Кубок Юста, у 2020 р. миколаївські футболісти вибороли Кубок Львівщини та стали віце-чемпіонами Прем‘єр-Ліги області.   Наявність активного спортивного життя у громаді зумовлює необхідність появи сучасного спортивного комплексу», – розповідає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

 Роман Хім’як 15 квітня відвідав Миколаївську громаду та поспілкувався щодо реконструкції комплексу з Андрієм Щебелем, очільником міської ради, і представниками депутатського корпусу Миколаївської міської ради

Схожі повідомлення

Новий офіс поліції на Стрийській запрацює наступного року

admin2

Пожежу у Зубрі ліквідовувало 30 рятувальників

admin2

Рятувальники допомогли бабусі

admin2

Шкільне харчування – реформа, регіональний форум у Львові і затвердження шкільних меню

admin2

У Львові на пожежі врятували четверо дітей

admin2

174 тисячі гривень “нагріли” на шкільних продуктах в Червонограді

admin2

Залишити коментар