16.5 C
Lviv
08.06.2023
Стрийщина

Про “ковідні” лікарні у Стрийському районі

Директор Стрийської центральної міської лікарні Осип Бегей повідомив, що у його лікарні є 190 ліжок для хворих на COVID-19 (додатково ще 5). Станом на сьогодні – на стаціонарі перебуває 185 хворих, у середньому щодоби у лікарню поступає 15 хворих.

Директорка Жидачівської міської лікарні Людмила Яремцьо зазначила, що у її лікарні: сьогодні 80 хворих, ліжок є на 90.

У близькій перспективі Сколівська центральна лікарня також планує приймати хворих на COVID-19. Директор лікарні Олег Андрусишин повідомив, що очікується введення 40 ліжок на відповідних хворих.

Усі присутні лікарі наголосили на затримці коштів на фінансуванні їхніх лікарень Національною службою здоров’я України.

Ці питання одні з першочергових, котрі розглядалися 16 квітня на нараді з обговорення проблем функціонування закладів охорони здоров’я, які визначені госпітальними базами для надання медичної допомоги хворим з COVID-19, у Стрийській районній раді з присутністю директорів лікарень, голів чи заступників територіальних громад Стрийського району.

Михайло Лучечко, голова Стрийської районної ради, зазначив, що у міру можливостей сприятимуть допомозі лікарням району, які лікують хворих на COVID-19. На останній сесії районної ради було виділено 1 млн грн на співфінансування закупівлі для Жидачівської міської лікарні кріогенної установки на рідкий кисень.

Також темою розмови були проблеми в організації пасажирських перевезень на території району. Перед керівником ТОВ «Стрийське АТП» Михайлом Зіником та Стрийською РДА підняли ряд важливих питань щодо перевезень, зокрема, що стосується територій Жидачівщини та Миколаївщини. Також було обговорено питання ремонту доріг на території району.

Схожі повідомлення

У лісі поблизу м. Сколе жінка зламала ногу: рятувальники транспортували її на ношах до карети швидкої медичної допомоги

admin3

Львів. Новорічна ніч. Вбивство, 9 ДТП, 164 виклики 102

admin2

Подарований стрийськими рятувальниками бійцям ЗСУ безпілотник вже підбив ворожий танк. Командування в\ч А7077 віддячило грамотою

admin3

Юна дрогобиччанка пожертвувала кошти з персональної стипендії на ЗСУ

admin2

Дні і години “життя” коронавірусу на поверхні

admin3

У Стрию викрили наркозбувача

admin2

Залишити коментар