16.5 C
Lviv
30.09.2023
Україна

ФСБ РФ заявляє про затримання консула України в Петербурзі

ФСБ Росії повідомляє про затримання в Петербурзі консула України в цьому місті Олександра Сосонюка під час отримання закритої інформації з баз російських правоохоронних органів.

Дипломат нібито був затриманий на місці злочину 16 квітня під час отримання інформації закритого характеру від росіянина, повідомили журналістам у Центрі громадських зв’язків (ЦГЗ) ФСБ.Так повідомляє російський  Интерфакс.

“Ця діяльність несумісна зі статусом дипломатичного працівника і має явний ворожий характер щодо  Російської Федерації. До іноземного дипломата будуть вжиті заходи відповідно до норм міжнародного права”, – заявили в спецслужбі.

Схожі повідомлення

Красный крест пытается помогать российским террористам

admin3

37-річний ухилянт з міста Дніпра підробив свідоцтво про народженн 3-ої дитини, щоб незаконно покинути Україну. Натепер хитрун очікує вироку суду

admin3

Глава УГКЦ про календарну реформу: «Сподіваюся, що православні брати підуть за нами»

admin3

Ще 16 вересня правоохоронці викрили зловмисників під час незаконної порубки лісу. Натепер слідчі поліції Львівщини повідомили учасникам організованої групи про підозру у вчиненні кримінального порушення, яке спричинило тяжкі наслідки

admin3

В Україні встановили бар’єр на шляху проникнення з-за кордону штаму коронавірусу «Дельта»

admin3

Мера Харкова оштрафували за російську мову

admin2

Залишити коментар