16.5 C
Lviv
12.04.2024
Стрийщина

14 квітня у сусідньому Миколаєві відбулася акція «Посади дерево миру»

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА: «14 квітня в рамках весняного етапу Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України у м. Миколаїв Львівської області продовжили висадження алеї магнолій у парку ім Т. Г. Шевченка”.

Цікава деталь: До заходу долучилися представники «ПрАТ Миколаївцемент», групи Компаній CRH, органів місцевого самоврядування, Басейнового управління водних ресурсів Західного Бугу та Сяну і Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Організатори переконані, що цей традиційний захід, адже вперше дерева висаджені ще у 2017 році, є доречним естетичним елементом дизайну та озеленення центральної частини міста, а також чудовою додатковою новизною для місцевих мешканців та свідомим прикладом наслідування екоініціативи.

Руслан Гречаник, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, під час події зазначив, що “висаджування дерев – це один з найпростіших способів боротьби з кліматичними змінами та закликав активних, свідомих і прогресивних представників бізнесу долучатися до реалізації соціально відповідальних проєктів у напрямку збереження довкілля”.

Схожі повідомлення

Регіональна ліга ДЮФЛ: дві команди АФ “Розділля” – одна поразка, одна перемога…

admin3

Поліцейські розшукали водія, який у с. Вовчатичі Стрийського району на смерть збив пішохода та втік

admin3

За дозвіл будуватися – тисячі доларів

admin2

Голову Стрийської громади Олега Канівця відзначили нагородою Авдіївської військової адміністрації

admin3

11-річна дівчинка травмована внаслідок ДТП на Стрийщині

admin2

Відомого львівського лікаря оштрафували за недбале ставлення до військової служби

admin2

Залишити коментар