16.5 C
Lviv
18.04.2024
Україна

Довгий конфлікт виснажує набагато більше, ніж коротка велика війна, що триватиме кілька тижнів, проте закінчиться. Віталій Портников.

Відомий український публіцист, журналіст та політичний аналітик, висловив своє бачення крайніх подій на російсько-українському кордоні. Сьогодні на своєму ютуб каналі Віталій Портников опублікував коротке, але надзвичайно влучне і змістовне відео з аналітичними міркуваннями щодо майбутніх версій розгортання російсько-української війни.

Чи варто боятися наступу Росії?

Це питання ми задаємо собі останні дні на тлі безприцидентної концентрації російських військ на кордоні, на тлі постійних консультацій політиків, на тлі виступу президента Зеленського, який тепер, за два роки свого президентства- коли досі ніколи не торкався питання євро-атлантичної інтеграції, говорить, що тільки вступ України до НАТО може зупинити російську навалу.

Те, що робить москва- і за допомогою концентрації військ, і за допомогою пропаганди і за допомогою гострої полеміки дипломатів, які наче й не помічають сигналів заходу- це намагання спровокувати українське політичне керівництво, українське суспільство виправдати будь яку власну провокацію на російсько-українському кордоні чи на лінії зіткнення. Ось чим займається моква!

І це абсолютно не обов’язково має призвести до великої війни, але очевидно має поставити крапку на спробах замороження конфлікту, що було напрямком політики після обрання Зеленського.Тепер у путіна вже немає ілюзій, що українці дозволять здійснити капітуляцію. І це означає, що росія повертається до класичної схеми конфлікту на Донбасі.
Політичні експерти вже давно знайшли чітке визначення цього конфлікту :військовий конфлікт низької інтенсивності.Не заморожений конфлікт!
Саме такий конфлікт- постійні обстріли, зіткнення, загибелі українських воїнів, труднощі міського населення і головне- постійна загроза війни. І так до безкінечности.

А що ж є більш небезпечним для України, так звана велика війна, яка може тривати кілька тижнів, призвести до серйозних жертв і руйнувань, але закінчитися, або оцей постійний військовий конфлікт, який може жевріти десятиріччями, і є однозначно дуже небезпечним для нашої державности і суспільства.

Довгий конфлікт виснажує набагато більше, ніж коротка війна.

Схожі повідомлення

На що звернути увагу при виборі дивана

admin

Активісти заблокували російську автозаправку на Львівщині

admin1

Пекельні бої в Авдіївці: штурмовикам терміново потрібні дрони

admin3

7 березня світ вшановує пам’ять про поліцейських, які загинули на службі. За період незалежності до крайнього часу померло 1671 поліцейських.

admin1

30 років Незалежності, 7 років війни!!! У Барвінкове вважають загиблих в АТО людьми, котрі не внесли вагомий внесок у боротьбу за Незалежність!!

admin2

Порошенко про рішення Сенату США щодо ленд-лізу: Це новий відлік у відсічі агресору

admin3

Залишити коментар