16.5 C
Lviv
31.05.2024
Оголошення

Шановні споживачі послуг з водопостачання і водовідведення м. Новий Розділ та с. Берездівці

У зв’язку із змінами у діючому законодавстві України, зокрема набуттям чинності Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених Постановою КМУ від 05.07.2019 № 690, сторонам відносин у сфері водопостачання і водовідведення необхідно привести договірні відносини з надання послуг з водопостачання і водовідведення у відповідність до вимог вказаних нормативних актів.

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» як виконавець послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення повідомляє усіх споживачів про необхідність переукладення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

З метою приведення договірних відносин до вимог законодавства, просимо звертатися до ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» за адресою м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 37, каб. № 104, 106 у понеділок, вівторок, четвер з 08:00 до 17:00 год. Обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.

Перелік документів, необхідних для переукладення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів (фізичних осіб) – власників або квартиронаймачів квартир у багатоквартирних будинках м. Новий Розділ, власників будинків у приватному секторі і с. Берездівці:

  • копія паспорту споживача 1, 2 та сторінки із зазначенням реєстрації;
  • копія довідка при присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копія документу, який підтверджує право власності або користування на житло (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, технічний паспорт на квартиру/будинок);
  • нотаріально посвідчена довіреність про право укладання договору та паспорт довіреної особи (якщо договір підписуватиме довірена особа споживача).

З метою запобігання поширенню COVІD-19 ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» просить усіх споживачів при поданні документів та укладенні договорів неухильно дотримуватися усіх карантинних обмежень, в т.ч. дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

Схожі повідомлення

Новий Розділ: шукають кухаря. Терміново!

admin2

Магазин – в оренду

admin2

“ВІСНИК РОЗДІЛЛЯ” – передплата в редакції

admin2

Потрібен на роботу!

admin2

Продавець. Терміново

admin2

Візитки – у редакції друк якісний, швидкий

admin2

Залишити коментар