16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Освячення дому “Благостиня”

Родина громадської організації “Благостиня” днями відзначатиме три роки своєї діяльності.

І за цей час її добре знають і в Новому Роздолі (на новому місці по пр. Шевченка, 4 (вхід з під’їзду) вони поселилися з рік тому, вигравши проєкт для ремонту нового приміщення): сюди частенько забігають волонтери і дітки з так званих сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах (переважно багатодітні), її добре знають у Лівчицькій спецшколі-інтернаті, Роздільському дитячому будинку-інтернаті, Львівському будинку дитини №1, у Родинному Домі “Жива перлина”, словом, всюди, куди досягла їх доброта і поміч. Навіть час карантину, хоча і призупинив активну громадську діяльність, проте щотижневі пакунки дітям обов’язково видають. Так, без фанатизму, без солодощів, але найнеобхідніше – хліб, крупи, засоби гігієни, одяг та взуття і неодмінно – добре слово та лагідна посмішка.

От лишень з освяченням приміщення якось все відтягувалося.

І 19 березня у невеличкому колі однодумців урочисту подію освячення будівлі провели отці Роман Штігер та Іван Рибко. Завдяки отцям та їхнім молитвам н приміщення отримало додатковий захист та благодать!

Дружний колектив “Благостині” з директором Миколою Пшиком, їх друзі – Камінська Ірина (координатор спільноти “Матері в молитві” м.Новий Розділ, з якої колись при підтримці отця Романа Штігера і почалася “Благостиня”, згадує Ореста Максимович), незмінні волонтери-підприємці Сергій та іванна Стрільці, Петро Юськів, Степан Семерак (які того дня не змогли особисто завітати привітати ), керівник центру “Тавор” Василь Василишин, Мирослав Лепкий, який допомагав з облаштуванням приміщення й інші.

Щоденна наполеглива праця учасників громадської організації мало помітна загалу, але така потрібна дітям, котрі опинилися у складних обставинах, котрі, можливо, лише тут отримують таку необхідну дітям турботу і підтримку. Крім того, волонтери постійно навчаються, діляться досвідом, приміром влітку минулого року їх нагородили дипломом за третє місце у номінації “Благодійність неурядового сектору”, як переможців регіонального конкурсу “Благодійна Львівщина- 2019”, що проходить у рамках Національний конкурс «Благодійна Україна».

Крім того, Наталія Олійник з Олею Чорною написали заявку на проєкт “Куток психології”, який проводив благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ” зі Стрия, за який отримали багато сучасних розвиваючих ігор на суму кілька тисяч гривень.

Оцінили високо, хоча для загалу Нового Роздолу це залишилось якось непоміченим. Але ж кожен з нас може долучитися до благодійних справ. Приміром, хоча б принести для діток одяг, продукти, іграшки тощо.

“Благостиня” відкрита усім, хто готовий ділитися добром, щоп’ятниці з 17.00 до 19.00 год.

Схожі повідомлення

Ярина ЯЦЕНКО:” Ваша праця невидима, коли все добре, але коли не прибрано, немає тепла, води чи світла – ми це дуже гостро відчуваємо. Ваша праця дуже важлива. Із професійним святом!”

admin3

У неділю, 28 листопада, освячення каплиці Свмчн. Йосафата

admin2

Аномальна трагедія: у Львові накривка люка вбила 10-річного хлопчину

admin3

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

24 лютого о 18-й годині у міському храмі Різдва Пресвятої Богородиці – Молитва на вервиці за мир в Україні

admin3

7-річна Софійка Бугара з Нового Роздолу на Різдво наколядувала і задонатила для АРАТТИ для придбання БПЛА “Лелека” 33400 грн!

admin3

Залишити коментар