16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Чергове засідання комісії з ТЕБ та НС: “дистанційка”, посилення карантину і “сюрпризи” “Нафтогаз Тепло”

Сьогодні, 23 березня, втретє за тиждень збиралася комісія з ТЕБ та НС Новороздільської міської ради. Виглядає фантастично: немов поняття “надзвичайної ситуаці” швидко стане для нас звичним щоденням.

Отож, погіршення ситуації із захворюванням на коронавірус в Україні, на Львівщині і в нашому місті, зокрема, спонукають до посилення карантинних обмежень.

Додаткові обмежувальні заходи, котрі визначені рішенням цієї ж комісії 19 березня ц.р., продовжують діяти.

Додатково проголосували: після закінчення шкільних канікул учні усіх класів переходять на “дистанційне навчання” – з 29 березня до 6 квітня включно.

Дитячі садочки працюють в звичайному режимі.

Також зобов’язано міський відділ освіти забезпечити діяльність груп тимчасового перебування для учнів 1-4-х класів, батьки яких працюють. Свого роду “група продовженого дня”, але зранку.

Окремо присутні знову обговорювали питання діяльності “Нафтогаз Тепло”. Представник організації Олег Николин відзвітував, що теплопостачання подано до всіх будинків у місті. Відсутність тепла є там, де не “працюють” стояки чи є аварійні ситуації в окремих квартирах. Їх вирішують працівники КП РЖС.

Щодо гарячого водопостачання, то “відключено” пункт №2 (це 29 будинків).

До 13.00 год 24 березня завершити ремонтні роботи і подати гарячу воду у всі будинки, зобов’язала своїм рішенням комісія з ТЕБ та НС.

Другим пунктом вказано: “Нафтогаз Тепло” невідкладно провести благоустрій територій, де вони в зв’язку з ремонтними роботами понищили дороги й газони. Міський голова Ярина Яценко особливо наполягала на виконанні цього пункту, і не відкладаючи у довгу “шухляду”: бо “наслідки роботи” тепловиків аж ніяк не прикрашають наше місто.

Третій пункт рішення – зобов’язати “ТОВ “Нафтогаз Тепло” провести перерахунок оплати за тепло у період ліквідації аварії на теплотрасі з відображенням в квитанції.

Схожі повідомлення

Привітання міського голови Ярини Яценко з Днем місцевого самоврядування

admin3

Наша громада продовжує Великодні традиції. У Чистий Четвер чільне місце на площі біля пам’ятника Шевченку зайняла Писанка

admin3

Подяка всім, хто долучився до збору коштів на дрон військовим

admin2

Від нашої громади відправлено чергову волонтерську допомогу військовим, котрі воюють з кацапами на Авдіївському напрямку

admin3

Підкинуте немовля сьогодні вранці знайшли під навчальним корпусом Новороздільського коледжу. Воно перебуває у лікарні, на вигляд здорове і гарне на вроду

admin3

Нічна бійка біля “китайської стіни”…. Чи знайдуть винних?

admin2

Залишити коментар