16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

Чергове засідання комісії з ТЕБ та НС: “дистанційка”, посилення карантину і “сюрпризи” “Нафтогаз Тепло”

Сьогодні, 23 березня, втретє за тиждень збиралася комісія з ТЕБ та НС Новороздільської міської ради. Виглядає фантастично: немов поняття “надзвичайної ситуаці” швидко стане для нас звичним щоденням.

Отож, погіршення ситуації із захворюванням на коронавірус в Україні, на Львівщині і в нашому місті, зокрема, спонукають до посилення карантинних обмежень.

Додаткові обмежувальні заходи, котрі визначені рішенням цієї ж комісії 19 березня ц.р., продовжують діяти.

Додатково проголосували: після закінчення шкільних канікул учні усіх класів переходять на “дистанційне навчання” – з 29 березня до 6 квітня включно.

Дитячі садочки працюють в звичайному режимі.

Також зобов’язано міський відділ освіти забезпечити діяльність груп тимчасового перебування для учнів 1-4-х класів, батьки яких працюють. Свого роду “група продовженого дня”, але зранку.

Окремо присутні знову обговорювали питання діяльності “Нафтогаз Тепло”. Представник організації Олег Николин відзвітував, що теплопостачання подано до всіх будинків у місті. Відсутність тепла є там, де не “працюють” стояки чи є аварійні ситуації в окремих квартирах. Їх вирішують працівники КП РЖС.

Щодо гарячого водопостачання, то “відключено” пункт №2 (це 29 будинків).

До 13.00 год 24 березня завершити ремонтні роботи і подати гарячу воду у всі будинки, зобов’язала своїм рішенням комісія з ТЕБ та НС.

Другим пунктом вказано: “Нафтогаз Тепло” невідкладно провести благоустрій територій, де вони в зв’язку з ремонтними роботами понищили дороги й газони. Міський голова Ярина Яценко особливо наполягала на виконанні цього пункту, і не відкладаючи у довгу “шухляду”: бо “наслідки роботи” тепловиків аж ніяк не прикрашають наше місто.

Третій пункт рішення – зобов’язати “ТОВ “Нафтогаз Тепло” провести перерахунок оплати за тепло у період ліквідації аварії на теплотрасі з відображенням в квитанції.

Схожі повідомлення

Барвінок – толока-оновлення

admin2

Реєструйтеся на дитячий рибальський турнір! Кількість місць обмежена!

admin2

Ще один проєкт-переможець Нового Роздолу: обмін “Веселками” і гості зі Старобільська на День Незалежності

admin2

“Богатир-Дзюдо” – переможці

admin2

День Героїв як свято, покликане відродити патріотичний дух поколінь, які дали і дають нашій історії яскраві приклади жертовності в ім’я України

admin3

“Сірка” не допустила інспекторів для перевірки…

admin2

Залишити коментар