16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Управління соцзахисту населення змінило графік роботи

Погіршення коронавірусної ситуації у області, яке спостерігається впродовж крайніх днів, до певної міри «зачепило» і Новий Розділ, про що, власне, свідчить і статистика результатів заборів аналізів ПЛР-тестування містян за минулий тиждень – із 26-ти осіб у 24-х медики Львівського лабораторного центру підтвердили позитивний результат.

Така невтішна ситуація змусила скоригувати графік роботи і деяких новороздільських служб. Зокрема, як поінформувала репортера  у четвер, 11 березня, начальник Управління соціального захисту населення Галина КАЛІНЧУК:

У зв’язку із зростанням захворювань на коронавірусну інфекцію  у області, зокрема, і в Новому Роздолі (недуга не оминула  і декількох працівників нашого Управління) ,  з метою профілактики та запобігання поширення COVID-19, починаючи з цього тижня,  змінено режим роботи Управління соцзахисту, адже саме до нашої установи щодня звертається чимало громадян . Зокрема, консультації громадян здійснюються в телефонному режимі.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ: 2-00- 92; 2-57-50.

Щодо приміщення, де розташоване Управлінння соціального захисту населення, то воно на певний час зачинено для відвідувачів, натомість при вході встановлено скриньку, куди громадяни можуть вкинути зібрані довідки та іншу кореспонденцію.

Схожі повідомлення

Пора прибрати хащі побіля і на території міського басейну. Бо душа болить споглядати на цей бардак

admin3

Перший турнір новороздільських баскетболістів. І успішний!

admin2

Березина – толока триває

admin2

Яким був 2022 рік для мешканців Нового Роздолу

admin3

Світлій пам’яті воїна – новороздільця  Володимира САДОВОГО. Післяслово

admin3

Привітання з Днем Збройних Сил України міського голови Ярини Яценко

admin3

Залишити коментар