16.5 C
Lviv
25.05.2024
Без категорії

Встановлення камер відеоспостереження в дитячих навчальних групах комунальних закладів дошкільної освіти м.Новий Розділ

Тішуся, що мешканці міста використовують інструменти впливу на органи місцевого самоврядування, які ми впровадили у цій каденції. Один з таких – електронні петиції.

17 листопада пройшла модерацію та оприлюднена петиція до Новороздільської міської ради щодо встановлення відеокамер в закладах дошкільної освіти. Як мама дошкільнятка, підтримую таку ініціативу. Безпека наших дітей має бути на першому місці.

Цього року ми готували проект щодо встановлення камер відеоспостереження в громадських місцях з можливістю підключення до системи аналітики, який подавали на конкурс «Єврорегіон-Карпати». Якщо використовувати і надалі такі можливості, то встановлені у попередні роки камери можна було б перенести у дошкільні установи.

Втім, ініціаторка петиції Софія Костецька не виключає забезпечення встановлення камер в ДНЗ за кошти міського бюджету. І це можливо, але рішення залежить від пріоритетів новообраної влади. Якщо петиція назбирає 150 підписів, то її розглядатимуть органи місцевого самоврядування вже новоствореної ОТГ.

Я вже підписала петицію і даю посилання, за яким ви також можете її підписати: Встановлення камер відеоспостереження в дитячих навчальних групах комунальних закладів дошкільної освіти м.Новий Розділ

З повагою,Ірина КРАВЕЦЬ, секретар міської ради,
виконувачка повноважень міського голови

Схожі повідомлення

9 українців, які перебували у сирійських таборах біженців, повернулися додому

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 7 грудня

admin

Розширено перелік витрат для ФОП на загальній системі

admin

Хто відноситься до першої групи платників податків

admin

Фельдшерку з Нового Роздолу відсторонили від посади через підозру у внесенні неправдивих відомостей в офіційні документи

admin

В м. Винники вогнеборці ліквідували пожежу в одноповерховій будівлі з сендвіч панелей

admin

Залишити коментар