16.5 C
Lviv
03.10.2023
Без категорії

Кабінет Міністрів затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

Кабінет Міністрів України 16 вересня прийняв постанову «Про затвердження зразків бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знаку України та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів». Джерело: Урядовий портал

Нові бланки повністю адаптовані до міжнародних вимог.


«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок на пластиковій картці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні – група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП», – сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу – документ, який повністю відповідає міжнародним вимогам. Він передбачає додавання позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» – «Євро-6» або іншому рівню.

Постановою передбачено, що національне та міжнародне посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, тимчасовий реєстраційний талон транспортного засобу, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який їх було видано.

Схожі повідомлення

Маршрутка віхала у яму «Нафтогазу»

admin2

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 2 вересня

admin

22 жовтня у Львівській області 375 мешканців захворіло на covid-19

admin

10 жовтня у Львівській області 202 мешканців захворіли на covid-19

admin

В с.Орявчик Сколівського району вогнеборці ліквідували займання в сауні

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 27 жовтня

admin

Залишити коментар