16.5 C
Lviv
10.06.2023
Без категорії

Платники податків по території обслуговування Стрийського управління ГУ ДПС cплатили до державного бюджету понад 295 млн грн ПДВ

Платники податків по території обслуговування Стрийського управління впродовж семи місяців 2020 року сплатили до державного бюджету 295,3 млн грн податку на додану вартість, що на 54,5 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду 2019 року. Зокрема, юридичними особами спрямовано до бюджету 293,3 млн грн ПДВ та 2,0 млн грн цього податку сплатили до скарбниці фізичні особи-підприємці.

Слід зазначити, що станом на 01.07.2020 року по території обслуговування Стрийського управління зареєстровано 1108 платників ПДВ, в тому числі 868 – юридичних осіб та 240 – фізичних.

Звертаємо увагу, що Законом України від 16.01.2020 №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до статті 202 ПКУ, зокрема для платників ПДВ встановлено податковий період, який дорівнює календарному місяцю. Також цим Законом змінено термін подання заяви на реєстрацію платником ПДВ для платників єдиного податку в разі зміни ставки єдиного податку з 5 відсотків на 3 відсотки. Тепер платникам реєстраційну заяву слід подавати не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного місяця, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.

Також змінено термін подання заяви у разі добровільної реєстрації особи як платника ПДВ. Таку заяву необхідно подавати не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних.

Сектор забезпечення роботи Стрийського
управління ГУ ДПС у Львівській області

Схожі повідомлення

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 19 жовтня

admin

10 грудня у Львівській області 663 мешканців захворіли на covid-19

admin

За порубку дубів суд зобов’язав жителя Стрийщини сплатити 32 тис грн

admin

5 грудня у Львівській області 451 мешканець захворів на covid-19

admin

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 по Україні на 24 грудня

admin

Смертоносні гриби. Двоє діток померли, ще двох дітей і їх вагітну матір рятують медики

admin1

Залишити коментар